Šta je novo?

iGO8 v.8.3.1.59883

Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Dovoljno je zanimljivo i nelogično da ces svakako želeti da vidiš poslednji skrinsot u postu #93 ...a onda ces, uveren sam, pročitati i sve ostalo ...cesuci se iza uva naravno :D

Астал да блиста бејби!

Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
57
Da, nisam 100% u pravu ...ali nisi ni ti, jer da jesi onda bi jos neka aplikacija sem PC verzije 8.3 detektovala anomaliju na mapi.

'Aj se pomirimo? - ne valja ni PC verzija ni Here mape! ...bem mu miša, sate i sate izgubismo a da nas neko pita na sta, cutali bi ko mulci :(

Ja sam o&o, napokon :D

Astal da blista bejbi!

:D

Ma ne stizem toliko da se bavim time, ali i ja sam potrosio dosta vremena da vidim sta je problem. Putujem, stalno, ali za svaki slucaj drzim TT mape. Ako opet krenem na tu stranu, stavicu Here mape, pa ako me vodi okolo-naokolo, svi koji tvrde da su dobre placaju visak goriva :p

Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
4
POzrav stvarno sam imao problem gde staviti ovo na forumu.Radi se o laptopu Fujitsu Lifebook t730 koji ima ugradjen gps.SAd pitanje gde i koji program instalirati da navigacija dobro radi.Najbolje bi bilo kada bi bilo nesto za windows 7.Ako sam na pogresnom mestu uputite me gde bi mogao postaviti pitanje.Hvala

Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
13
Igo 831 za window (sve) IGO PNA

(šifra bokins)

Ugrađena Dimka skin (možete menjati)
Glas Nevena ali 1, ali opet radi…
Danica ili Lana za txt (možete menjati)…nije sve prevedeno
Mape ugrađene zemlje Srb, Mak I Gr…NAJNOVIJE TOM TOM
Možete ubaciti I ostale (.fbl) zemlje, kao I HERE mape
Poi od Francuske do Grčke---možete i svoje sa googla mapsa,…kml…dodati
Kada je startujete, možda mapa nije podešena na Srbiju, ali koristite
Menu / Ruta / Učitaj rutu ili
Donja plava strelica, Simulate
Napravite Vašu rutu: Menu, nađite, po koordinatima, poi, adresi- zemlja grad
ulica, Početna tačka ili odredište, ili međuodredište

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.