iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
Evo, baš je dva posta iznad tvog objašnjeno kako... Ukratko: obrišeš svoj ux folder, kopiraš ovaj koji si "preuzeo", i pokreneš iGO... Ako zapne, obrišeš svoj save folder, pa pokreneš iGO...
kod mene ima vise ux foldera i vise save foldera......smem sve to da obrisem ili???
eh da nikako ne uspevam da pronadjem nacin da obrisem istoriju pretrage.....ima li nacina?
 

Prilozi

  • ux.jpg
    ux.jpg
    46,3 KB · Pregleda: 44

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Kada obrišeš save folder, obrisaćeš sve, pa i istoriju... Ali ne briši još ništa.
Odakle ti taj iGO, imaš li instaliran Skin Changer, kad već imaš strukturu foldera za njega?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
skinuo sam ga ovde negde i imao je samo default bugarske mape a ostalo da sam ubacim.....koristim ga par godina i odlicno mi radi na svim rezolucijama i ne menjam ga, samo menjam mape i on radi.....kao totalni laik poceo sam malo da pratim forum i hocu da unesem novine a da ne pokvarim nesto pa zato molim sve vas da me razumete sa pitanjima....nemam instaliran skin charger, ne znam ni kako se koristi....
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Onda ovaj ux_default i ux_alt, kao i save_default i save_alt možeš slobodno da obrišeš, jer ih iGO ne koristi.
U folderu ux ti se nalaze svi dodaci za skin. Ako želiš neki drugi, ili noviji, zameniš ceo sadržaj ux foldera...
Ukratko
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
Onda ovaj ux_default i ux_alt, kao i save_default i save_alt možeš slobodno da obrišeš, jer ih iGO ne koristi.
U folderu ux ti se nalaze svi dodaci za skin. Ako želiš neki drugi, ili noviji, zameniš ceo sadržaj ux foldera...
Ukratko
tako sam i uradio i za sada mi radi sasvim korektno.....nov skin pa mi je malo vise ikonica, dok se malo ne naviknem......hvala!!!
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pongo Skin - Dopuna 22.07/16.08.2019-MOD
(prilagodjena verzija Danici)
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Moze se koristiti i sa Vocalizer-Lana i sa AlfaNum-Danica samo je potrebno podresiti iz menija.
Meni/Podesavanja/Lokalna Podesavanja:
Za Vocalizer:
Lang i Voice podesiti Lanu
Za AlfaNum:
Lang i Voice podesiti Danicu
Ko zeli Voice bez banke i restorana obrisati --- ispred imena MOD1 fajlova i identicno podesiti iz menija navigacije.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
VICEWANDEL™ SKIN SET

Verzija 9.0 | 11.08.2019

Šta je novo:
  • Poboljšanje dodataka poi_around.zip i poi_search.zip
  • Ostalo
 
Natrag
Top