iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
19
Nova Verzija Pongo Skina - 28.06.2019
Mnogo izmena
, pa neki od starijih ux dodataka (koji nisu u ovom paketu) nece raditi.
Original:
[Hidden content]
MOD:

(prilagodjen i dopunjen UX, data, sys, global_cfg, Lang, Voice. Obavezno koristiti novi Lang i Voice)
[Hidden content]
Hoće li uskoro biti skockana verzija sa ovim novim Pongo?
Koliko je uopšte velika modifikacija da to sam uradim?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Posto je nekom palo na pamet da uzme sve moguce Lang i Voice i strpa ih zajedno a onda se zali kako vidi samo jedan...

Doslo do izmena Lang i Voice fajlova zbog novog skina 28.06, zato sam promenio i kljuceve, pa je sada ovaj lang i voice moguce koristiti sa jos jednim.
Primer:
Uz Lang Lang_Serbian_Latin-Universal_v04.07.2019-MOD moguce je koristiti i lang od @nislija30 Lang_Serbian_Latin_BD&Naissus_for_PONGO-30.06.2019.zip i nezavisno podesavati iz menija.
ili
Uz Voice Voice_Srpski-TTS-Universal_v1.4-MOD-sa bankom i restoranom i Voice_Srpski-TTS-Universal_v1.4-MOD1-bez banke i restorana, moguce je koristiti i voice od @WOB Voice_Serbian_TTS_v2.181026.zip i nezavisno podesavati iz menija.
To onda izgleda ovako:
115006115007115008
Lang+Voice:
Lang_Serbian_Latin-Universal_v04.07.2019-MOD
Voice_Srpski-TTS-Universal_v1.4-MOD-sa bankom i restoranom
Voice_Srpski-TTS-Universal_v1.4-MOD1-bez banke i restorana
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
DOPUNA Pongo Skina - 28.06/05.07.2019
Optimiran UX novi Lang i Voice.
Posto je sve vise zahteva za pokretanjem raznih apk, ux folder polako pocinje da se puni svim i svacim.
Da bi se ux folder malo rasteretio kreiran je novi ux dodatak Android_Apk u kome su objedinjene sve eksterne apk kao sto su drustvene mreze i ostalo.
115046115047
U ux je dodat folder additionally u kome su izmesteni pojedinacni ux dodaci za drustvene mreze i osalo, tako da oni nisu aktivni.
Ako nekome treba pojedinacno neki od tih prekopirajte ih u ux folder i aktivirajte iz menija po zelji
MOD:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Koji vodice je bez banke i restorana:
Voice_Srpski-TTS-Universal_v1.4-MOD1.zip
ili
Voice_Srpski-TTS-Universal_v1.4-MOD.zip

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
MOD- sa bankom i restoranom
MOD1- bez banke i restorana
Da napomenom da je promenjen ključ pa je sada moguće ubaciti oba istovremeno u Voice i onda nezavisno podesavati iz menija.

PS. Moglo je i pitanje na Viber grupu... :roll:
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
jel zanima nekoga speedcam fajl sa potencijalnim patrolama koje sam obelezavao od Bg do Bara?
to sam sam spakovao u spudigo uz pomoc jedne aplikacije vezane za prijavu patrola i viber grupa.
ima oko 160 potencijalnih mesta gde mogu da budu plavci,ako nekog zanima nek kaze da podelim.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Mozes da okacis, necemo se ljutiti ;)

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Natrag
Top