iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Izvini, ali VW skinu, kada staviš Prozirnost (transparency) 100%, tasteri su nevidljivi, tj. skroz prozirni...
Ko od koga prepisuje, to ne znam, ali mi se čini da je transparentnost, tj. prozirnost tastera ipak jasniji pojam, od saturacije (zasićenosti) tastera...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
@iGO_Viktor druže evo uzeo sam Pongo pa se s njim igram. Dosta toga sam izmjenio sto mi smetalo da NE koristim Pongo. Ugao, kamere itd itd. Eh sada bilo bi super u samom Pongu da ima na 2x klika send my location/coordinates u recimo.makar osnovne Whatsup, Viber, MSN pa eto čak i Sms. Moram pogledati jos malo kako ide sve to i da li je moguće. Čudi me da to PONGO nije rješio na lakši način ili možda ja kao neiskusan skin user nisam.skontao :)
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
oram pogledati jos malo kako ide sve to i da li je moguće. Čudi me da to PONGO nije rješio na lakši način ili možda ja kao neiskusan skin user nisam.skontao
[sos]
phone_number="+381 xxxxxxx"
warning="true"
[sms]
phone_number="+381 xxxxxxx, xxxxx"

java:call("android.startSendSMS", "12345", "text")
java:call("android.startSendSMS", tostring(phone_number), "text")
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
@vjacheslav_o je napravio zanimljiv dodatak, route_overview.zip, u kome je moguće dodavanje i brisanje međuodredišta, direktno na mapi pregleda rute.
(Pongo je taj dodatak uvrstio u svoj skin)
Na osnovu ovog dodatka od @vjacheslav_o, specijalista za dodatke Vicewandel ™ je napravio sličan, tj. poboljšan
Dodatak omogućava editovanje rute sa više odredišta, u pregledu rute: dodavanje i brisanje međuodredišta, odredišta i početne tačke. Dodavanje međuodredišta je omogućeno i dugim klikom na tačku na mapi.
Dodatak:
  • visual_travel_planner.zip za skinove Default, Arimi& Vamibg i Vicewandel
  • visual_travel_planner.zip za skin Pongo

VAŽNO: preimenujte ili obrišite prethodni dodatak route_overview.zip, da biste koristili visual_travel_planner.zip
 

Prilozi

  • visual_travel_planner_P.zip
    3,5 KB · Pregleda: 18
  • visual_travel_planner.zip
    3,5 KB · Pregleda: 20
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
iiiDefault Skin Mod & RGB UX-plugins SRB Pack 01.06.2019

Update 22.06.2019

Dorada velikog prikaza prekoračenja ograničenja brzine, tj. prekoračenja ograničenja brzine kamere.
Sada su mogućnosti prikaza:
  • isključen
  • uvek prikazan
  • sporo treptanje
  • brzo treptanje
Isti izbor važi i za prikaz upozorenja za oborena svetla

 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
kolega @WOB moze kratko uoutstvo kako istalirati ova dva skina,isprobao bih ali se ne snalazim..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Kao i svaki drugi skin, preuzmeš zip fajl, otvoriš ga i malo proučiš strukturu, poredeći je sa strukturom foldera na tvom uređaju. Onda shvatiš da neke od tvojih foldera treba da zameniš istoimenim iz zip fajla, npr. ux folder iz svog iGO_xxxx zameniš ux folderom iz paketa... i tako redom. Takođe, svoje dosadašnje Lang i Voice fajlove zameniš onim iz zip fajla.
Za sve ostalo, "nestandardno", postoje readme.txt fajlovi sa uputstvom.

Druga varijanta (preporuka) je da koristiš Skin changer za 4 skina (u kome takođe postoji readme.txt) i da ništa ne brišeš
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Nova Verzija Pongo Skina - 28.06.2019
Mnogo izmena
, pa neki od starijih ux dodataka (koji nisu u ovom paketu) nece raditi.
Original:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
MOD:
(prilagodjen i dopunjen UX, data, sys, global_cfg, Lang, Voice. Obavezno koristiti novi Lang i Voice)
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Natrag
Top