iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
40
Evo nema pravila nema updejta i jednostavno posle dva tri dana crn ekran. Ludi MIUI

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
Update:

I radi izmestanje celog content foldera pokretanje navigacije i prikaz ne imanja global.cfg i vracanje foldera na mesto i sve radi. Hvala na resenju a ne mno

Ako sam dobro razumeo treba da bude ovako podeseno da bi se videle kamere prek
rsajne
de68d0d4ddc18005c5bc5da5a7fe4c79.jpg


Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Kamere i podesavanja za iste ce sada uvek biti vidljive.
Ako želiš dodatna upozorenja uključi i Dodatak Tačke Upozorenja MOD
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
40
Kamere i podesavanja za iste ce sada uvek biti vidljive.
Ako želiš dodatna upozorenja uključi i Dodatak Tačke Upozorenja MOD
Ok ukljucio sam ali sada imam jedno pitanje ranije na izraelu skockana verzija sam kada pregledam kartu uvek video gi gde su kamere recimo svaku kameru u NS-u i obe u Sremskim Karlovcima. To mi je domaci teren. E sada ih uopste ne vidim a npr skinuo sam sa torenta speedcam za srbiju koji je sada u formatu ".spc".
Ranije je bilo u formatu ".txt". Nesto kao da nije u redu ili je sve drugacije.

Pardon da li je to to ovo kao km sat na kolima na semaforu?


Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
cbe39898b845e9d222f5fbf5251ebbaf.jpg
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Spc je zvaničan NNG format. Fajl ide uz paket mapa i tu su upisane samo one "nepromenljive" kamere.
Dok su u txt u fajlu upisane sve one koje su i korisnici prijavil, i one kojih ima i nema :). Dakle, pronađi i dodaj ga.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Pardon da li je to to ovo kao km sat na kolima na semaforu?
Da...
Idi u Meni/Podesavanja/Podešavanja Skina/Upozorenja/Tačke Upozorenja/Test Za Tačke Upoiorenja.
Kad udjes u Test videćeš sve moguće kamere to jest sve ikone upozorenja pa možeš da ih uporedis sa ovima na mapi a mozes i da uradiš test i čuješ kako to zvuči, eventualno nešto podesis itd...
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
iiiDefault Skin Mod & RGB UX-plugins SRB Pack 01.06.2019

"Postoji mnogo promena, ali one nisu "strukturne", samo ispravljanje grešaka, poboljšanja, optimizacija, tehnički radovi"

U paketu je nova verzija MapChanger v2.8
Obratiti pažnju na strukturu foldera, objašnjenja u ReadMe.txt. App je u folderu Install
Update 15.06.2019

  • sve dosadašnje promene do 09.06.2019, bez izmena
  • dodatak low_beam_rs_plus.zip - dodata opcija uk./isk. dodatnog upozorenja za oborena svetla u traci za obaveštenja na vrhu ekrana
  • dodatak driveralerts.zip - promena veličine prikaza saobraćajnog znaka bez restartovanja programa, kako je bilo do sada
  • dodatak route_overview.zip od @vjacheslav_o sa 4PDA - dorađen dodatak za Arimi & Vamibg skin
  • dodate nove ikonice u boji, hvala @Vamibg i @vicka0511
  • ispravke grešaka i tehnička doterivanja (šta god to bilo).
Ukupno 9 dodataka i ažuriran Lang_Serbian.zip
Link za preuzimanje u citiranom postu (kompletan paket skina)
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Nova Verzija Pongo Skina - 13.06.2019
(izmene se odnose na korigovana podesavanja transparentnosti)
sve dopune zakljucno sa 15.06.2019
ORIGINAL:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
MOD:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
(prilagodjen i dopunjen ux nasim potrebama, lang, voice, global_cfg, data, sys,
(Pored navedenih izmena iz originala u MOD verziji dosta novih tastera za drustvene mreze kao i univerzalna tipka)
Univerzalna Tipka:
Univerzalna Tipka moze biti bukvalno bilo sta od nekog podesavanja, preko pozivanja neke od aplikazija pa sve do pokretanja http adrese.
U sys su dodate funkcije sa uputstvom kako podesiti, samo ih prilagodite sebi i univerzalni taster ce raditi ono sto od njega zahtevate.
114315
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Hvala @iGO_Viktor na razumijevanju.

@pera.simic ne mogu se je sa tobom takmičiti mada iskreno nije mi ni cilj. Ti znaš puno više od mene kao i velika većina ovdje tako da dosta toga sam naučio ovdje. Svojim sitnim udjelom pokušavam dati neku treću opciju, možda od svih tih ideja neko puno pametniji i sposobniji od mene napravi nešto.

Evo ajmo da nešto napravimo zajednički ovdje a ne protiv. Recimo dugo vremena tražim način kako da napravimo jednu opciju koju ima TomTom GO i Waze.

Share your ETA i Google lokaciju. Bilo bi super da imamo opciju u QUICKMENU da na 2x klik možemo u neku od socijalnij mreža (Whatsup, Viber, Gmail, FB MSN,) mozemo Podijeliti
Trenutnu lokaciju
ETA - vrijeme dolaska na odredište.

Meni ovo super dodje kada vas neko pita... koliko daleko si?
Sa druge strane može biti nekom od životne važnosti. Recimo u slučaju nesreće da hitno pošalje lokaciju i ETA.

Primjena ove opcije može biti višestruka.

Idealno bi bilo da podijeli
Google Maps Lokaciju
Tekstualno koordine
ETA naravno - km i vrijeme.

Ja to nažalost ne znam da napravim sam.
 
Učlanjen(a)
12.06.2019
Poruka
20
Kada je ETA u pitanju, mislim da na to treba da zaboraviš jer se na prvom mestu radi o predviđanju koje uopšte ne mora biti dobro, a na drugom mestu - kad si u nevolji, ETA nema nikakvog značaja, prijatelja interesuju samo koordinate a stiže čim bude mogao. Dodatno, ti si u Nemačkoj a posebno tamo je za aplikacihu nemoguće izračunati ETA jer ona se ne upravlja tvojom stvarnom brzinom već maksimalno dozvoljenom brzinom za tu/te saobraćajnicu/e, odnosno maksimalnom brzinom za izabrani profil vozila. Dakle, najnolje je da zaboraviš na ETA.

Kada su koordinate u pitanju već smo u boljoj poziciji. Još davno su, prvo Arimi a onda i Pongo, svaki na svoj način rešili slanje koordinata uz propratni tekst bilo SMS-om na prijateljev broj bilo pozivanjem službe koja bi kod nas bila 192. E sada, ti zaobilaziš skinove (kao i ja na kraju krajeva) pa bi onda kao osnovni uslov morao da koristiš neku od aplikacija koju je modovao Arimi tako da ima potrebna ovlašćenja i sposobnost slanja SMS kao i sposobnost pokretanja spoljnjih aplikacija. Sledeće bi bilo podešavanje sys.txt kako bi aplikacija znala na koji tel. broj šalje SMS.

E sad, ti verovatno nisi zadovoljan SMS-om kao medijem a ja bojkotujem Asocijalne mreže pa nemam ništa pametno da kažem po tom pitanju sem da primetim da možeš koristiti Arimijev "aCockpit_quick_menu.zip" ux dodatak pomoću koga bi mogao da napraviš Java poziv za recimo Viber a da onda vidiš koje su komande korišćene za popunjavanje i slanje SMS pa da pokušaš da iste upotrebiš, u ovom slučaju za Viber. Ideja samo, a pošto ja lično sve to ne doživljavam kao bitnu stvar, više ti ne mogu biti od koristi.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
VICEWANDEL™ SKIN SET

Verzija 8.2 | 17.06.2019
Ne znam šta je novo... Autor je ostao nedorečen...
Bukvalno prevedno
"Nešto je postalo prirodno ... tj. shvaćeno je doslovno...
Drugo
Dakle: transparentnost je sada transparentnost ... i ne čitati ovde ... ovde su zamotali haringu
"
 
Natrag
Top