iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Koju varijantu Avic-a koristiš?
I, da li si sys prilagodio Avic imenu foldera? To je i jedina promena koju si trebao da uradiš.

Ako si mene pitao 9.18.28.696728. Radi Avic ok. Jesi li ti proverio Svajcarsku? Evo sta sam proverio - Israel (Pongo Pera Mod) Basar (Arimi) Pal bez skina, Avic bez skina. Kao sto sam napisao, sa Francuskom mi je problem bio u mapi, kada sam je zamenio videle su se kamere u podesavanjima. Ali sa istim mapama ne vide se kamere u Svajcarskoj. Zato i pitam Peru koje mape koristi za Svajcarsku, jer njemu radi sve, cisto da zamenim i tu mapu.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Pisao sam neposredno posle tvog posta, da, odnosi se na tebe.
Ok, isprobao si više verzija. Avic konkretno ume da bude problem, zavisno čiji je rad, bez obzira na ostalo može da se desi da ne vidi kamere.
Ali nisam do sada igde video da je ograničenje direktno unešeno u mape (malo iluzorno bi bilo).
Jedino šta mi implicira da ti se nisu poklopile licence za konkretno izdanje. Ili ti je možda ostalo nešto od repova u kešu (ili save folderu).
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Nisi probao Svajcarsku? Da li se onda kod tebe u podesavanjima vidi "Vrste prekrsajnih kamera"?

Da li je neko osim Pere probao Svajcarsku i da li ima prekrsajnih kamera? Ako ima, molio bih za naziv mape.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Podesavanje je objedinjeno za Francusku i Svajcarsku.
Znaci ako radi u Francuskoj mora i u Svajcarskoj i obrnuto kakve veze to ima koja je zemlja koja mapa.

Mape nemaju veze sa podesavanjima, ako vidis mapu onda je to ok. A sta ce biti prikazano na toj mapi to zavisi od speedcam podesavanja.

pa naravno da menjam autorad na disabled=1
Ajde probaj da ne menjas nisata ali bas nista...:ludd/:

Evo ti video gde radi sve isto i u Svajcarskoj kao i u Francuskoj nikakva razlika.
Video-Svajcarska
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
I??? Ja lud? :D Pa ni kod tebe nema kamera u Podesavanjima, tj. kako je prevedeno - Blizina za postavke upozorenja. A kad bacis na Srbiju, to se pojavi.

Tacno na 2.00 na snimku se vidi da nedostaje Blizina za postavke upozorenja. A na pocetku, kada si u Srbiji, sve je u redu. Vidi se na 0.31.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Spudigo_v2.5b7- editor za prekrsajne kamere

- Otvotite arhivu - Spudigo_v2.5b7.zip i dobit cete folder - Spudigo. U njemu su dva fajla - Spudigo_v2.5b7.jar i Spudigo_v2.5b7.bat.
- Izvrsni fajl je - Spudigo_v2.5b7.jar.

Uputstvo za koriscenje -

Kada otvorite postojeci fajl sa prekrsajnim kamerama - speedcam.txt - mozete uraditi sledece -
- Dvoklikom na neku tacku mozete mijenjati ono sto zelite za konkretnu tacku
- SHIFT + pomjeranje MISA = pomjerate tacku na mapi
- ALT + pomjeranje MISA = mijenjate ugao kamere
- SHIFT + Lijevi klik = dodavanje nove Poi
- Moguce je pronalazenje duplih tacaka - kamera - Edit - Find duplicates...
 

Prilozi

  • Spudigo_v2.5b7.zip
    481,9 KB · Pregleda: 18
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Niko nista?! Posto sam probao na raznim nextgen-ovima, pretpostavljam onda da nije do mape (i kod Pere je ista mapa) vec do neceg drugog, a o cemu niko nema pojma. ;)
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Kombinacija apk i licence
Mada bi na Izraelu moralo da je potpuno funkcionalno.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
I??? Ja lud? :D Pa ni kod tebe nema kamera u Podesavanjima, tj. kako je prevedeno - Blizina za postavke upozorenja. A kad bacis na Srbiju, to se pojavi.

Tacno na 2.00 na snimku se vidi da nedostaje Blizina za postavke upozorenja. A na pocetku, kada si u Srbiji, sve je u redu. Vidi se na 0.31.
Niko nista?! Posto sam probao na raznim nextgen-ovima, pretpostavljam onda da nije do mape (i kod Pere je ista mapa) vec do neceg drugog, a o cemu niko nema pojma. ;)
Samo polako... Sve cu da objasnim, samo imami i ja privatni zivot, stvarno nisam mogao juce ali sam ostao duzan objasnjenje... E pa da nastaviom dalje i da resimo ovu misteriju.

Sta je bio nazovi problem. Pa jednostavo greska koju je izazvao Fake GPS location u Android OS posle vise uzastopnih promena lokacije (igranja). Poznato je da speedcam kao i neka druga upozorenja na iGO traze testiranje u realnim uslovima (pogotovo speedcam) vrlo je tesko testirati u kucnim uslovima.
Znaci sta je bilo potrebno uraditi ako se vec testira na ovakav nacin i slicnim aplikacijama kao sto je Fake GPS location.

Kada se pojavi ovakva greska jednostavno resetovati uredjaj i sve normalno radi.
Evo ponovo Video sa Svajcarskom sve isto samo jednom resetovan uredjaj i podesavanje je tu.
Video sa Svajcarskom

Znaci igrom slucaja i spletom okolnosti si nalateo na problem koji moze da se izazove na tako specifican nacin.

[autorad] sluzi da ukloni/iskluci speedcam i podesavanja za njih. Ali isklucuje kompletna podesavanja znaci ukloni ih iz glavnog menija upozorenja i onda ne smeju uopste da se vide, a ne samo deo koji se odnosi Blizina za postavke upozorenja.
1.png2.png3.png4.png

Sve u svemu problema nema, sve radi kako treba vezano za [autorad] i speescam a da bi bili sigurni jedino resenje je da neko ko ima uslova za to (moze i zeli) testira ali u realnim uslovima na putu u Francuskoj i Svajcarskoj.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Da!!! Kada se restartuje, proradi. Naravno, ne samo navi sa Pongo skinom, vec i ostale. Bravo Pero. ;)
 
Natrag
Top