Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi,...

• Začetnik teme vladcepesh
  • Datum pokretanja
provokator

provokator

Član
Evo, baš je dva posta iznad tvog objašnjeno kako... Ukratko: obrišeš svoj ux folder, kopiraš ovaj koji si "preuzeo", i pokreneš iGO... Ako zapne, obrišeš svoj save folder, pa pokreneš iGO...
kod mene ima vise ux foldera i vise save foldera......smem sve to da obrisem ili???
eh da nikako ne uspevam da pronadjem nacin da obrisem istoriju pretrage.....ima li nacina?

Prilozi

WOB

WOB

Član
Kada obrišeš save folder, obrisaćeš sve, pa i istoriju... Ali ne briši još ništa.
Odakle ti taj iGO, imaš li instaliran Skin Changer, kad već imaš strukturu foldera za njega?

Poslednja izmena:
provokator

provokator

Član
skinuo sam ga ovde negde i imao je samo default bugarske mape a ostalo da sam ubacim.....koristim ga par godina i odlicno mi radi na svim rezolucijama i ne menjam ga, samo menjam mape i on radi.....kao totalni laik poceo sam malo da pratim forum i hocu da unesem novine a da ne pokvarim nesto pa zato molim sve vas da me razumete sa pitanjima....nemam instaliran skin charger, ne znam ni kako se koristi....

WOB

WOB

Član
Onda ovaj ux_default i ux_alt, kao i save_default i save_alt možeš slobodno da obrišeš, jer ih iGO ne koristi.
U folderu ux ti se nalaze svi dodaci za skin. Ako želiš neki drugi, ili noviji, zameniš ceo sadržaj ux foldera...
Ukratko

provokator

provokator

Član
Onda ovaj ux_default i ux_alt, kao i save_default i save_alt možeš slobodno da obrišeš, jer ih iGO ne koristi.
U folderu ux ti se nalaze svi dodaci za skin. Ako želiš neki drugi, ili noviji, zameniš ceo sadržaj ux foldera...
Ukratko
tako sam i uradio i za sada mi radi sasvim korektno.....nov skin pa mi je malo vise ikonica, dok se malo ne naviknem......hvala!!!

pera.simic

pera.simic

Pongo Skin - Dopuna 22.07/16.08.2019-MOD
(prilagodjena verzija Danici)
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Moze se koristiti i sa Vocalizer-Lana i sa AlfaNum-Danica samo je potrebno podresiti iz menija.
Meni/Podesavanja/Lokalna Podesavanja:
Za Vocalizer:
Lang i Voice podesiti Lanu
Za AlfaNum:
Lang i Voice podesiti Danicu
Ko zeli Voice bez banke i restorana obrisati --- ispred imena MOD1 fajlova i identicno podesiti iz menija navigacije.

WOB

WOB

Član
VICEWANDEL™ SKIN SET

Verzija 9.0 | 11.08.2019

Šta je novo:
  • Poboljšanje dodataka poi_around.zip i poi_search.zip
  • Ostalo