iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Probano sve ovo i latinica + ciilica opet isto podejljen.
.0/0.posto.*.*.*.0.0.
.o/o.posto.*.*.*.0.0.
.O/O.posto.*.*.*.0.0.
.60/0.6posto.*.*.*.0.0.
.6o/o.6posto.*.*.*.0.0.
.6O/O.6posto.*.*.*.0.0.
.0/0.posto.*.*.*.0.0.
.о/о.posto.*.*.*.0.0.
.О/О.posto.*.*.*.0.0.
.60/0.6posto.*.*.*.0.0.
.6о/о.6posto.*.*.*.0.0.
.6О/О.6posto.*.*.*.0.0.
 
Učlanjen(a)
16.03.2018
Poruka
54
Možda je rešenje da se vidi kako su to rešili na drugim jezicima. Znači naći ukoliko je moguće rečnik za neki drugi jezik. Oni će svakako imati isti problem, pa možda je neko pronašao kako je zapisano na mapi i to implementirao kod sebe.
To bi trebalo da je prečica u odnosu na pokušaje pogađanja šta je na mapi.

Znam, reći ćete kad si tako pametan pronađi, ali eto jedna ideja više.

Update:
Još mi pada na pamet da možda procente obeležavaju kao razlomak umesto znaka za %. Npr 60/100 je 60%, pa otuda pročita podeljeno.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Možda je rešenje da se vidi kako su to rešili na drugim jezicima. Znači naći ukoliko je moguće rečnik za neki drugi jezik. Oni će svakako imati isti problem, pa možda je neko pronašao kako je zapisano na mapi i to implementirao kod sebe.
Kad se niko nije setio...:ludd/:
A mi se mucili par meseci i jedva uneli 515kb to jest 7188 reci.
EDIT:
E a sad da se malo uozbiljimo.
Koliko sam ja shvatio ovde se radi o jos jednoj gresci u Croatian engine.

Ruski lang + Ruski voice + Ruski engine (bez ikakvog recnika) = procenta
Ruski lang + Ruski voice + Croatian engine (bez ikakvog recnika) = podjeljen
i ne samo to nego se javlja i cirilicko slovo jer sam uklonio ceo rcnik.

Kod:
https://drive.google.com/file/d/1BA2DxUY8tu6Ldx8wnGzvC7bH0CKlYP4A/view?usp=sharing

Prema tome dok ne dobijempo pravi Srpski TTS nikad necemo resiti sve probleme.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
57
Novi speedcam fajl za SER, HR, BIH, MK, MNE, SLO, AT, IT, AL, GR, BG, RO, HUN.

Kombinovani razni izvori, plus dopunjeno onim kamerama koje ja vidim usput.

Kod:
https://mega.nz/#!Kx4XTCpJ!HwdnC548h8oSNQOBWGZ4lRE7dZ649C2_A5g82mdjgos

P.S.
Mislim da nije ukljucen radar koji sam u cetvrtak video, na putu NS-BG, kada se predje Beska prema Beogradu... FAMA na tronoscu.

Mislim da je to zabranjeno u EU da se postavi pokretni radar na autoputu. Uzgred, skinuo sam negde uputstvo za FAMA radar, jer me zanimalo koji su potrebni uslovi da merenje bude validno.

Ne moze iz kola kroz staklo, tako da ono kada sede u kolima, unutra nameste FAMA radar, trose gorivo na nas racun za klimu, da im bude lepo... nije po propisu. Postoje tacno propisani uslovi kada je merenje validno, cak i pod kojim uglom u odnosu na put se meri.

Znaci, ono kada se parkiraju na Ibarskoj magistrali na parkingu kafane "Kod Brace" u smeru ka BG, ili na autoputu ka Nisu malo ispred rampe NAIS (izadju iz njive civilnim autom i parkiraju u kontra smeru, obe kamere postoje u ovom fajlu) moze da se obori.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Novi speedcam fajl za SER, HR, BIH, MK, MNE, SLO, AT, IT, AL, GR, BG, RO, HUN.

Kombinovani razni izvori, plus dopunjeno onim kamerama koje ja vidim usput.

Kod:
https://mega.nz/#!Kx4XTCpJ!HwdnC548h8oSNQOBWGZ4lRE7dZ649C2_A5g82mdjgos

P.S.
Mislim da nije ukljucen radar koji sam u cetvrtak video, na putu NS-BG, kada se predje Beska prema Beogradu... FAMA na tronoscu.

Mislim da je to zabranjeno u EU da se postavi pokretni radar na autoputu. Uzgred, skinuo sam negde uputstvo za FAMA radar, jer me zanimalo koji su potrebni uslovi da merenje bude validno.

Ne moze iz kola kroz staklo, tako da ono kada sede u kolima, unutra nameste FAMA radar, trose gorivo na nas racun za klimu, da im bude lepo... nije po propisu. Postoje tacno propisani uslovi kada je merenje validno, cak i pod kojim uglom u odnosu na put se meri.

Znaci, ono kada se parkiraju na Ibarskoj magistrali na parkingu kafane "Kod Brace" u smeru ka BG, ili na autoputu ka Nisu malo ispred rampe NAIS (izadju iz njive civilnim autom i parkiraju u kontra smeru, obe kamere postoje u ovom fajlu) moze da se obori.
Možeš li da dodaš i ovaj ( ili noviji )tomtom file? Serbia_TomTom_2017.12_171219.spc.
Samo sa njim se vide kamere u mom mestu, verujem i u ostalim manjim mestima.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
57
Možeš li da dodaš i ovaj ( ili noviji )tomtom file? Serbia_TomTom_2017.12_171219.spc.
Samo sa njim se vide kamere u mom mestu, verujem i u ostalim manjim mestima.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Gledao sam kako da prebacim SPC u TXT, ali ne ide. Mozes jednostavno, mislim, da stavis i taj fajl u folder, pa ce da ga "sazvace" i napravi kombinaciju.
 
Natrag
Top