Šta je novo?

iGO Primo 2.0 ANDROID Final Edition 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
sa winrar samo ispod verzije 4.0 možeš ali najbolje ti je sa total commanderom
sve to što si menjao sa winrar 4.20 možeš slobodno da obrišeš jer su datoteke neispravne sad.

Član
Učlanjen(a)
15.02.2011
Poruka
4
E, a ja se mučim sa instalacijom odnosno aktiviranjem igo primo na samsungu S 5830 ace, koji ima resoluciju 320x480 . Problem je sledeći: probao sam sa dve-tri različite igo primo verzije i uvek isto. Nakon instalacije pokrenem program i uvek javlja sledeću grešku: missing or incomplete folder:/data/data/com.navngo.igo.javaclient/license

Član
Učlanjen(a)
20.04.2011
Poruka
5
Ljudi ja ne znam sta je reci, imam LG Nexus 4, uradim sve sto pise i kada otvorim aplikaciju pise mi: Missing or incomplete folder: /data/data/ com.navngo.igo.javaclient/content/lang

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
gde ti je iGO folder? gde su ti fajlovi u njemu? gde su ti fajlovi u content folderu? uputstva čitaj

Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
26
Treba mi savet.. Idem za grcku pa mi treba navigacija , sta je najbolje da uradim i na koji nacin .. Za sada sam instalirao sa linkova sa prve strane na htc evo 3d i radi ok , doduse nisam probao da se vozam po gradu i to ali nasao je ulicu i ima lepo celu mapu .. e sad interesuje me da li postoji mogucnost put do grcke i na koji nacin?! Takodje nzm da li radi srpski glas , mada mi je ponudio u startu ali kao sto kazem nisam probao a video sam samo nesto russian lng u folderu .. Pozdrav

Edit: evo nasao sam ovo na forumu : http://serbianforum.org/mobilni-svet/349321-igo-mape-15.html#post1144365 ako skinem te mape reci mi samo molim te neko upustvo kako to da ubacim u navigaciju koju sam instalirao sa tvog prvog posta , posto mi sve lepo radi pa ne bi da zabrljam i iskreno se nadam da nije nesto komplikovano! Hhvala

Edit2: takodje da li je moguce skinuti samo grcku .. posto u onom standardnom paketu vec imam srbiju i makedoniju znaci samo mi grcka fali?! Pozdrav

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.07.2013
Poruka
7
Pozdrav i postovanje za sve, a posebno za clana ( urednika ) VLADCEPESH, koji se bas trudi da ljudima ovde pomogne...Svaka cast !!!
Imam jedno pitanje, pa bih da krenem u instalaciju navigacije u svoj tablet koji sam kupio juce...inace u pitanju je acer tablet sa gps uredjajem, 1024 x 600, tako da valjda moze da se instalira, pa i da se pripremi za put u Grcku za 15 dana...
Pitanje glavno je:
- Mogu li ja uopste instalirati navigaciju bez dodatne SD kartice u tabletu ? I koju treba skinuti, jel ova
[h=1]iGO Primo 2.0 ANDROID Final Edition 2012, ili neka novija ?[/h]Za sada toliko, hvala, i veliki pozdrav svima na forumu !!! Svaka pomoc je dobrodosla !!!

Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
26
I ja cu u grcku za 15 dana , slicna sitvacija kao i tvoja .. Za sada koliko ja znam treba da sa prve strane skines verziju koja ti odgovara odnosno za tvoju rezoluciju i skines sva 3 linka kopiras na tablet , nemas potrebe za karticom moze i na njegovu memoriju, ja sam uspeo sve sve mi lepo radi jos samo cekam mapu grcke da ubacim ako budes imao nekih pitanja javi.. imam cak i grcku samo nzm sam kako da je ubacim pa cekam odgovor. pozdrav

Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
26
Evo pokusao sam rucno da dodam mape grcke ali bezuspesno ! Sta sam tacno uradio : Obrisao sam aplikaciju i sve foldere koje sam imao na telefonu , zatim sam napravio nove foldere (orginal koji sam skinuo ovde sa prve strane) na to sam dodao (iskopirao ) sledece stvari :
u folderu content
1.) u folderu building_nq dodao sam fajl : Greece_NQ_2012.Q4_130116.3dc
2.) u folderu map_nq dodam sam fajlove : Greece_83_NQ_2012.Q4_130205.fbl , Greece_83_NQ_2012.Q4_130205_(DA).fda , Greece_83_NQ_2012.Q4_130205_(SP).fsp

3.)u folderu poi_nq dodao sam fajl : Greece_NQ_2012.Q4_121220.poi

i nakon toga kopirao sve na sd karticu i nakon paljenja aplikacije sve radi normalno ali i dalje se ne pojavljuju mape grcke samo one 4 osnovne .. sta da radim?

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
zato što su to navteq mape a one 4 su ti topmap

ili da koristiš mapchanger ili da preimenuješ postojeće map i poi u map_OT i poi_OT
a map_NQ i poi_NQ u map i poi

iGO ne vidi te dodatke _NQ _TT i _OT osim mapchangera

Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
26
Sada sam jos iskopirao i u foldere map poi i building bez nastavaka nq pa cu da vidim dal mi tako radi pa cu da javim . pozz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.