Šta je novo?

iGO Primo 2.0.1 Explay Infinity II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Primo 9.6.7.295756 - Samsung Galaxy Tab 2, 19 Apr 2013

2ntysy.gif

Resolution:
800x480 and 1024x768
Kod:
http://www.upl.me/1cG6TT

ver. 1 - sound_not_fix - scan_DCIM.apk == version default ==
ver. 2 - sound_not_fix - not_scan_DCIM.apk == version changed to not scan for DCIM folder ==
ver. 3 - sound_fix - scan_DCIM.apk == version changed to fix sound problem on Android 4.1 ==
ver. 4 - sound_fix - not_scan_DCIM.apk == version changed to not scan for DCIM folder and fix sound problem on Android 4.1 ==

Use version 2, 3 or 4 only if version 1 fails !

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.403
Probao sam i ovu verziju 9.6.7.295756 i isto se desava.
Medutim, problem odn. "pucanje" navigacije se desava samo kada su ukljucene autoceste i naplata po voznji. Bez tih parametara sve je OK kod svih pobrojanih .apk verzija.

Član
Učlanjen(a)
29.10.2012
Poruka
7
Od mapa sam probao sve kombinacije (i to samo BiH,SR, HR mape, prazno u POI i ostalim folderima):

1. samo Navteq
2. samo TopMap
3. samo TomTom
4. miks (prilikom miksanja kaze "imate mape razlicitih provajdera")

A vidim da su i kolege sad vec probale i razne .apk fajlove. ( i to pedantno ;) .. ali nema vajde bez autoputeva i puta u inostranstvo..)
Jel ima neka verzija od prije koja je radila?

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
25
Da li si merio ekran sa programom Screen Size and Density 1.1.apk???
Ja sam izmerio i okačio ovde slike što si mogao videti, pa mi je skroz čudno da nam se ne podudaraju vrednosti. Evo ti link od mog tableta ASUSa - Gigatron - Najbolji po svaku cenu!nače taj prvi apk koliko sam razumeo i probao nije za Jelly Bean 4.2 verziju androida?! Kako kod tebe onda radi.

Tablet je Asus MemoPad HD7 - ME173X, kupljen pre 7 dana.
Sad je ovo zanimljivo. Danas ću pokušati da instaliram sa ostalim apk fajlovima za Jelly Bean 4.2 verziju androida i proverim.
Da, merio sam ekran sa programom Screen Size and Density 1.1.apk, preuzetog takođe sa ovog foruma. I dobio sam iste vrednosti kao ti.

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Od mapa sam probao sve kombinacije (i to samo BiH,SR, HR mape, prazno u POI i ostalim folderima):

1. samo Navteq
2. samo TopMap
3. samo TomTom
4. miks (prilikom miksanja kaze "imate mape razlicitih provajdera")

A vidim da su i kolege sad vec probale i razne .apk fajlove. ( i to pedantno ;) .. ali nema vajde bez autoputeva i puta u inostranstvo..)
Jel ima neka verzija od prije koja je radila?

probaj sa ovom verzijom a predhodno obriši tu.

http://serbianforum.org/mobilni-svet/337602-igo-primo-2-0-android-final-edition-2012-a.html

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
vladcepesh a zasta sluzi ovaj simple content sto si dao link za download

da li ima potrebe za njim da se skida

hvala na odgovoru

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.403
Vlado, u meduvremenu sam probao 10 .apk verzija 9.6.7.235564 i 9.6.7.242597 sa kombinacijama branding.zip i data.zip.
Ruta "puca" u sledecim slucajevima kad se koristi autoput i placanje putarine:
Beograd - Ljubljana, Beograd - Bijeljina, Beograd - Banjaluka.
Rute npr. Beograd - Zagreb, Beograd - Budimpesta, Beograd - Solun rade OK!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.