Šta je novo?

iGO Primo 2.0.1 Explay Infinity II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Postavljajte screen shoot da se vidi o čemu se govori. ovako napamet ništa ne znači. Bez slike ništa ne vredi objašnjavati

Član
Učlanjen(a)
29.10.2012
Poruka
7
Pozdrav svima, da li mi može neko pomoći?
Galaxy Note2, igo Primo sa stane broj1 instaliran i radi ALI - kad rutiram od Banjaluke (trenutna lokacija) do Beograda, aplikacija pukne na ~93% planiranja rute .. ako rutiram to Loznice onda prođe? Isto je i sa Zagrebom .. do Zagreba ne može, do Okučana (u HR) može..
Takođe je pukla kad sam jednom stavio "nedostupnu lokaciju" (što inače nije slučaj sa 8.4.3 koji radi ekstra na gomili telefona)
Znači nije problem na prelazima već nešto drugo?
Sve sam "očistio" ovo probam samo sa 3 mape istog proizvođača (NQ, TT koji je ono sam par ulica i TopMap..) i neće pa neće..
Evo danas već 8 sati se patim sa Primom i sve sam riješio al sad ovo ostaje..

Da li se ikome desilo slično i kako je riješio? Hvala puno...

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
9
Izgleda da me ne razumeš. Znam da ;string - neaktivno, string aktivno. Samo kažem da npr. screen_xy="1280_800:1280x736/800x1216"
ne odgovara u potpunosti, nedostaje jedan deo ekrana dole. Menjao sam vrednosti i došao da je najpribližnije 1280x696 i 800x1182. Kada ove vrednosti unesem i u info.ini fajl kod diMkaWA skina, ovaj skin mi radi normalno.

Sličan problem sam imao i kod Alcatel 997 telefona, prave vrednosti sam našao na forumu i od tada iGO radi na punom ekranu, ni jedan deo nije zaklonjen.

S obzirom da su neki već instalirali ovaj iGO na Asus Memo Pad hd7 tablet, pitao sam koje su vrednosti stavili da bi im program bio preko celog ekrana.

Samo da kažem da sam instalirao iGO sa PRVIM apk fajlom -

9.6.7.281004 - 1 - sound_not_fix - scan_DCIM.apk

Da li si merio ekran sa programom Screen Size and Density 1.1.apk???
Ja sam izmerio i okačio ovde slike što si mogao videti, pa mi je skroz čudno da nam se ne podudaraju vrednosti. Evo ti link od mog tableta ASUSa - Gigatron - Najbolji po svaku cenu!nače taj prvi apk koliko sam razumeo i probao nije za Jelly Bean 4.2 verziju androida?! Kako kod tebe onda radi.

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.403
iGO imam instalisanu na vise telefona - tableta.
Na Samsung Galaxy Tab2 10.1 gotovo identican problem kao u #605. Inasalisan je 9.6.7.281004 - 1 - sound_not_fix - scan_DCIM.apk .
I kada kreira rutu a koju sacuvam kasnije uopste ne nudi opciju - Ucitaj rutu nego prebacuje na meni - Pronadi na karti i Koordinata.
Hvala ako neko ima sugestiju ili rjesenje!

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Pozdrav svima, da li mi može neko pomoći?
Galaxy Note2, igo Primo sa stane broj1 instaliran i radi ALI - kad rutiram od Banjaluke (trenutna lokacija) do Beograda, aplikacija pukne na ~93% planiranja rute .. ako rutiram to Loznice onda prođe? Isto je i sa Zagrebom .. do Zagreba ne može, do Okučana (u HR) može..
Takođe je pukla kad sam jednom stavio "nedostupnu lokaciju" (što inače nije slučaj sa 8.4.3 koji radi ekstra na gomili telefona)
Znači nije problem na prelazima već nešto drugo?
Sve sam "očistio" ovo probam samo sa 3 mape istog proizvođača (NQ, TT koji je ono sam par ulica i TopMap..) i neće pa neće..
Evo danas već 8 sati se patim sa Primom i sve sam riješio al sad ovo ostaje..

Da li se ikome desilo slično i kako je riješio? Hvala puno...

promeni verziju .apk fajla

jesi li koristio navteq karte?

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.403
U meduvremenu sam probao :
9.6.7.235564
9.6.22.297071.
Sve verzije .apk isto "pucaju" kada se kreira ruta izmedu dvije drzave.
Mape su Navteq.
Probao sam i sa TopMap i isto se dogada.

Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.403
Upravo se spremam da i nju instalisem.

Nazalost isto se desava i sa 9.6.22.317625.

Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.