Šta je novo?

iGO Primo 2.0.1 Explay Infinity II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
9
Koji je ustvari odgovarajući .apk za ASUS memo pad hd7? Inače, jel gamogu ga instalirati i u unutrašnju memoriju jer imam oko 11Gb slobodnog prostora, ili se mora baš na SD karticu?
s.jpg

Još jedno pitanje, mada je možda glupo...Ako sam dobro shvatio, ja sve moram prvo raspakovati .rar-ove iz svih foldera i podfoldera?

Član
Učlanjen(a)
06.01.2013
Poruka
10
uzmi gjak skin i pregledaj svaki deo. odvoji ceo vikend dok sve ne protumačiš tako se najbolje nauči. ako tražiš za svako pitanje odgovor nema od toga ništ,a to se brzo zaboravlja.
Apsolutno se slazem i trudim se da zaista prvo cackan pa pitam. Hvala puno. Zaboravio sam na Gjak skin, to je to. Hvalaaaa

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Koji je ustvari odgovarajući .apk za ASUS memo pad hd7? Inače, jel gamogu ga instalirati i u unutrašnju memoriju jer imam oko 11Gb slobodnog prostora, ili se mora baš na SD karticu?
Pogledajte prilog 42987

Još jedno pitanje, mada je možda glupo...Ako sam dobro shvatio, ja sve moram prvo raspakovati .rar-ove iz svih foldera i podfoldera?

pa idi redom pa koji odgovara .apk ako imaš jelly bean uzimaš onaj sa sound fix
.zip datoteke ne treba da raspakuješ .rar i .7z se extraktuju
svejedno je i to je interna memorija kao i externa memorija

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Skin Doupas_V4.7 sve rezolucije
iGO/content/skin
593692ecran25.jpg
911881ecran28.jpg
924276ecran16.jpg
941742ecran17.jpg

:download:

Kod:
http://www.upl.me/uQy34l

Član
Učlanjen(a)
26.11.2012
Poruka
12
Hvala puno ,puno za sve ove divne savete i linkove meni su mnogo pomogli .Prosto sam se navikao na ovu navigaciju . Hvala !

Učlanjen(a)
11.08.2013
Poruka
1
Čitajući ovaj forum uspeo sam da za jedan dan instlairam navigaciju na dva uređaja (Samsung Galaxy Note i Samsung Galaxy Tab 2) i ubacim mape. Prvo testiranje je bilo u "trouglu" BG-NS-ZR, a posle i do Beča.
Za instalaciju je samo potrebno pratiti uputstva ovde sa foruma.
Hvala i pozdrav svima, a naročito vladcepesh-u! :)

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
2
Pozdrav drugari!

Da li moraju da se otpakuju ova dva fajla sa slike za rezoluciju ili ostaju zapakovani u glavnom folderu iGO?Hvala unapred!
ashampoosnap2013041811h1.jpg

Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
26
istalirao sam sve i pojavljuje mi ovo kad startujem app
missing or incomplete folder /data/data/com.navngo.igo.javaclient/licence

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.