iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Na SAMSUNG uređaijma na kojima radi po updates na Android14 uradite factory reset ili wipe data & chase (a i preporuka je da se to uradi posle ozbiljnih azuriranja) pa onda proverite situaciju,
mnogo bolje radi posle.:smisi:
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
6
Neće da se pokrena isto kao kod @Dubioza Kolektiv i @mirkolj, A54 Android 14, OneUI 6.0, kupljen kod privatnog dobavljača. Aplikacija nije pokretana nakon instalacije, dozvoljene notifikacije, date sve dozvole.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Ne vrijedi ne radi i gotovo,ako neki dobar čovijek to ne riješi na žalost morat će mo se rastati sa igom nako androida 14.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
Ne vrijedi ne radi i gotovo,ako neki dobar čovijek to ne riješi na žalost morat će mo se rastati sa igom nako androida 14.
Na xiaomiu neradi ni na 13 sve živo sam pokušao ,instalira app i po pokretanju "not responding" i tu je priči kraj.Instalirao sam službenu 30 dana i uspio ubaciti još jednu licencu,kad trial istekne javim rezultate.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja imam Xiaomi Redmi Note 12 pro sa androidom 14.0.1 i super radi ovaj iGO NextGen, a linkove sam okacio na nekoj od prethodnih strana
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
A ima tvojih linkova prije koliko hoćeš i tko zna koji je to točno ako ti nije problem hajde ga ponovno dodaj,ja sam išau unazad i puno ih pronašao ali ne znam na koji ti misliš.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Nisu problem stariji Pixeli i (uglavnom stariji) Xiaomi, ali Samsung itekako jeste.
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
67
@Bocky72 Hvala.

✅ Sa ovim apk fixom radi i na s22u sa droid 14 UI 6. Sa mojim starim apk nakon deinstalacije nije vise htio ali uz Marx apk sve radi kao i prije.

❗Takodjer sam svoj set poslao drugu @mirkolj i on reče da mu radi na oba uređaja sada.

@marx je uradio dobar posao.


Za sada na svim nekim uređajima na kojima sam proba sa marx apk radi uprkos 14ci Androidu.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Za sada na svim nekim uređajima na kojima sam proba sa marx apk radi uprkos 14ci Androidu.
A mozemo li mi da vidimo neki video kako to radi to radi da snimis detaljno uputstvo kako ti to instaliras i pokrenes, mozda mi negde gresimo, isto ko sto sam ja napravio video za Android 13 daklem od deaktivacije zastita na uredjaju preko instalacije AlfaNum i aktivacije sa LuckyPatcher pa sve do instalacije davanja dozvola i pokretanja NextGen i Luna aplikacije, i onda svako moze uradi to isto i kod svih da radi, evo ja cu snimim kako NE RADI na Galaxy A34 5G, instalira apk i ista situacija kao ko @parabolicxtc, daj pomogni i nama da vidimo gde gresimo sta ne radimo kako treba...

Takodje mogu i da snimim video kako "moja" SKOCKANA LUNA radi ali NextGen verzije nece...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top