iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
42
Pozdrav za sve članove ovog foruma , jedno pitanje vezano za ovu igo-nextgen-skockane-verzije. navigaciju , usoješno instalirana ali prilikom korištenja nigdje nisam mogao naći ručni unos ulica preko tastature kada želim da nađem odredište već samo putem mape nađem odredište i to zadam. Takođe prilikom preračunavanja rute veoma dugo traje tako da zabaguje , neda da se vratim na početni meni već restartovanjem telefona izgasim navigaciju. Prilikom narednog pokretanja navigacije odredište uredno aktivirano i spremna je za upotrebu. Napominjem da posjedujem Xhaomi redmi note 8 pro , što mislim da nema veze marka i model telefona kad je sve skockano u .sys fajlu. Ako neko zna u čemu je problem bio bih veoma zahvalan. na pomoći.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
Da li je uopšte realno više koristiti iGO_Prino, posred svih njegovih mana koje nosi sa sobom zbog zastarelosti, pogotovo na novijim uređajima?
Posle dužeg vremena pozdrav svima i od mene.
Skinuo sam iGO NexGen 7u1 skockanu verziju sa PONGO Skinom na telefon Samsung A50 od @pera.simic i jedino sam je mogao pokrenut sa iGO NexGen World apk . Pri radu je dosta spora na primer vraćanje za korak unazad je jako sporo često mi se pokreće Putni računar za koji treba duze vrijeme da ga isključim pa čak i potpuno da izađem iz navigacije. Malo sam izašao iz forme i nisam se bavio ovom temom dosta dugo a noviteta je puno . Kako da otklonim ove probleme i navigacija proradi normalno kod mene.
Puno uspjeha u radu i održavanju ove teme na visokom nivou.
P.S. Skinuo sam i Todinu skocakanu verziju koja radi OK .
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Nešto nisi ispoštovao od uputstva na A50 provereno radi.
Snimi video od instalacije do pokretanja i tog problema o kome pričaš pa da vidimo gde grešiš a negde garantovano grešiš.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pazi postavljeno pitanje je dovoljno da se dodje do zakljucka da negde provereno gresis.
Ispostuj sva uputstva iz mog posta odakle je preuzeta skockana verzija (jeste opsirno ali je tu da pomogne) tamo je sve detaljno objasnjeno.
Naj bitnija pravila su da ne menjas nista ali bukvalno nista, dok ne instaliras i sve ne proradi (tek kad sve instaliras i proradi kako treba onda menjas bilo sta) kako treba, pogotovo ne menjati:
-Pravilna deinstalacija svih prethodnih verzija i obrisati sve prethodne baze foldere.
-Ako se Baze_Folder kopira sa racunara obavecno proveriti broj kopiranih fajlova (mora biti identican).
-Skockane verzije su unapred podesene po nekom default-u niukom slucaju ne menjati nista u save folderu.
-Lokacija (iskljucivo interna meorija a pogotovo obratiti paznju na folder u folder ako se otpakuje na telefonu),
-ime Baze_Foldera (niukom slucaju ne menjati),
-aplikacija za instalaciju (iskljucivo one koje se nalaze u folderu Install)
-Ako koristis TTS navodjenje (a po defaultu je tako i podeseno) obavezna instalacija AlfaNum, sem ako ne koristi nonTTS verzija.

Ovde imas vise Video Uputstava, obrati paznju posebno ovo za Android 12 tu imas detaljno objasnjeno kao instalirati (vazi i za starije Android OS) ne samo iGO_*** nego i AlfaNum i kako je aktivirati sa Lucky Patcher bez obzira da li je uredjaj root ili nije (naravno AlfaNum apk mora biti modifikovana) itd ali za sve postoji video uputstvo samo sve to ispostujes i nema greske.
Uostalom SKOCKANE verzije su namenjene onima koji nemaju dovoljno iskustva da sami sebi kreiraju sopstvene:

Video (Instalacija, aktivacija, test):
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
Dali moze ovaj pretrazivac iz Lune da se postavit u NexGen sa Pongo skinom. Laksi je za rad.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221127-140233_iGO Luna.jpg
    Screenshot_20221127-140233_iGO Luna.jpg
    48,5 KB · Pregleda: 31
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
To je pretraga svega NextGen ima posebnu tipku za to potrebno je samo aktivirati po zelji u kokpitu ili brzom meniju.
Meni/Podesavanja/Podesavanja skina/ekran/Meni tipka/zatom u zavisnosti od toga gde zelis tipku biras Kokpit Tipke ili Tipke brzog menija/Prikazati tipku Pretraga Svega/ Sllajder ON

Ne znam koju verziju koristis ali bi Pretraga Svega vec trebala da bude aktivna iz Brzog Menija bar je tako u poslednjoj aktuelnoj SKOCKANOJ verziji.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
To je pretraga svega NextGen ima posebnu tipku za to potrebno je samo aktivirati po zelji u kokpitu ili brzom meniju.
Meni/Podesavanja/Podesavanja skina/ekran/Meni tipka/zatom u zavisnosti od toga gde zelis tipku biras Kokpit Tipke ili Tipke brzog menija/Prikazati tipku Pretraga Svega/ Sllajder ON

Ne znam koju verziju koristis ali bi Pretraga Svega vec trebala da bude aktivna iz Brzog Menija bar je tako u poslednjoj aktuelnoj SKOCKANOJ verziji.
Jasno mo je to, koristim trenutno tvoju zadnju skockanu veriju Igo NexGen ali pretraga svega izgleda ovako sto nije isto kao od Lune.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221127-220416_iGO_NextGen_World.jpg
    Screenshot_20221127-220416_iGO_NextGen_World.jpg
    38,2 KB · Pregleda: 25
Natrag
Top