iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Pa da, ali TTS izgovara ono što pročita, ne može da izmisli reči.
Znači da nešto ne štima, ili u lang fajlu ili u upozorenjima/najavama/itd.
Ovo je davno poznat problem kod here mapa i phoneme fajlova u kombinacijia sa našaim regionalnim podešavanjima.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Први пут кад је прорадило ово са ттс свидело ми се али код прве кривине сам скинуо аудио :) Рекох можда је до крека и хајде да купим лепо легалну варијанту да подржимо домаће људе .. ал опет " амперсен " :)
Preuzmi "moju" SKOCKANU verziju (NextGen ili LUNU) i testiraj ali bez ikakvih izmena, daklem bukvalno bez ikakvih izmena, i ako i dalje imas isti problem ima da pojedem iGO aplikaciju, uredjaj sa sve punjacem i drzacem za uredjaj, eventualno moze pivo da ide lakse. ;)

 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Preuzmi "moju" SKOCKANU verziju (NextGen ili LUNU) i testiraj ali bez ikakvih izmena, daklem bukvalno bez ikakvih izmena, i ako i dalje imas isti problem ima da pojedem iGO aplikaciju, uredjaj sa sve punjacem i drzacem za uredjaj, eventualno moze pivo da ide lakse. ;)

Jesi li baš siguran,i meni se čini da čujem nešto kao amper :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Preuzmi "moju" SKOCKANU verziju (NextGen ili LUNU) i testiraj ali bez ikakvih izmena, daklem bukvalno bez ikakvih izmena, i ako i dalje imas isti problem ima da pojedem iGO aplikaciju, uredjaj sa sve punjacem i drzacem za uredjaj, eventualno moze pivo da ide lakse. ;)

Никад ништа не дирам, само додам нове мапе. И на овој верзији ми се цери " тода " али јој је време за замену :) Хвала за лек
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Kada u kom slucaju, prilikom koje najave, najave cega, daj neki primer, daj video da vidimo i cujemo;)...
Šalim se,ne zamjeri,stavio sam čak i smajli da ne bi ko pomislio nešto drugo.
Ja se opet ne bih kladio,možda uopšte nije do tvoje verzije nego do nečeg petog,desetog..ko će ga znati

zookarma je napisao(la):


Никад ништа не дирам, само додам нове мапе. И на овој верзији ми се цери " тода " али јој је време за замену :) Хвала за лек
O kojoj verziji pričaš.
U perinoj verziji, koliko se sjećam,ne" ceri se toda"
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
možda uopšte nije do tvoje verzije nego do nečeg petog,desetog..
Zato i kazem probaj "moju" SKOCKANU verziju ali bez ikakvih izmena. Kada azuriram svaku novu SKOCKANU verziju, zbog novog skina ili cega vec, obavezno prvo istestiram par dana u realnim uslovima voznje pa tek onda objavim, eventualno moze da mi promekne neka specificna najava zone ili cega vec sto nemam na ruti. Naravno da gresaka i propusta ima, bilo ih je i bice ih, iz milion razloga. Ipak je mnogo lakse kada imas referencu sa cime da uporedis. Vecinu funkica skina koristim u SKOCKANIM verzijama ali neke za koje mislim da su suvisne ili da cak smetaju u voznji jednostavno iskljucim i na njih se iz verzije u verziju zaboravi, onda ih pongo promeni i po defaultu stavi da budu on, ja ne ispratim da prilagodim nasem jeziku, onda kad neko uzme SKOCKANU verziju i promeni naj manju sitnicu naidje na problem. To se desilo milion puta ne jednom da naizgled bezazlena sitnica napravi problem. Na primer u voice odavno postoji After %s="" onda pongo dodje i doda jos jedan unos After %s %s="" i naravno napravi problem.
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
alim se,ne zamjeri,stavio sam čak i smajli da ne bi ko pomislio nešto drugo.
Ja se opet ne bih kladio,možda uopšte nije do tvoje verzije nego do nečeg petog,desetog..ko će ga znati


O kojoj verziji pričaš.
U perinoj verziji, koliko se sjećam,ne" ceri se toda"
Igo Israel 9.18.27.687519 Jan 26 2017 verzija 03.mart.2020
 
Natrag
Top