iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
329
Hteo sam ti reći da je to totalno off,iskljuceno. Ne mogu ni da uključim da bih ušao i iskljucio tu najavu.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Hteo sam ti reći da je to totalno off,iskljuceno. Ne mogu ni da uključim da bih ušao i iskljucio tu najavu.
Pa nisi lepo objasnio kažeš isključeno.

Daklem nije iskljuceno nego je podešavanje to jest opcija zasenčena pa ne može da se menja.

O tome je bilo reči više puta.
SKOCKANE verzije su po defaultu podešene za TTS.
Znači neko je tu SKOCKANU verziju kreirao i podesio sa TTS-om a to podrazumeva instaliraju aplikaciju AlfaNum i VoiceTTS.

E sad pošto ti ne koristiš Aplikaciju vokalizera u lokalnim podesavanjima ne možeš da izaberes VoiceTTS a to je jedan od uslova da bi ti podešavanje TTSPro bilo aktivno sa svim ostalim pod opcijama.

Ovo je da kažemo kompromis da bi oni koji ne žele da koriste TTS imaju mogućnost da koriste opciju najave "naj bližem grada" naravno vizuelnu ali bolje išta nego ništa.

U "mojim" SKOCKANIM verzijama u obe varijante sa i bez TTS-a ima najava "naj bliži grad" iako je regularno nemoguće uključiti bez TTS-a.

To je ono što niko ne čita uputstva, a opšte poznato je da mi čitamo uputstvo kad nešto za*ebemo, što reče član na jednom drugom forumu "ma da se zapali ja ne čitam uputstvo".
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Дајте молим вас неки читав линк за Вокализер ТТС. Знам да форсирате домаће, али ја иго користим повремено и не даје ми се баш пара за алфу. Убих са претрагама, нашао сам на пар места, али фајлова тамо више нема. Ако Бога знате, дајте неки користан линк, иначе остадох са Невеном.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.982
AlfaNum -
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
16
Pozdarv.Kupio sam novi telefon.Da li može neko da mi pošalje igo navigaciju za xiaomi note 10 pro?hvala
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Kupio sam Alfanum radi podrske, sad me buni u IGO koji odaberem za TTS 2.9 Danica ili 3.3 posto mi nesto audio i ne radi, Poco X3 nfc 12.5 :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Hajd ovako :) Kako da se resim onog dela " andersen tacka zarez andersen " pa po 50 puta :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Први пут кад је прорадило ово са ттс свидело ми се али код прве кривине сам скинуо аудио :) Рекох можда је до крека и хајде да купим лепо легалну варијанту да подржимо домаће људе .. ал опет " амперсен " :)
 
Natrag
Top