iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
@britvic
Imas ovdje - https://serbianforum.org/threads/igo-nextgen-skockane-verzije.749530/post-2391085 i
Hvala - @toda81

Hvala - @Bocky72
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
ja se stvarno izvinjavam, moja greska.
Aktuelne SKOCKANE Verzije iGO_NextGen - 7u1, kao i SKOCKANA iGO_Luna.
Nove aktuelne skockane verzije sa svim aktuelnim dopunama...
Preuzeti arhivu, kopirati dobijeni UX u zavisnosti od toga da li se koristi NextGen ili Luna, stari prepisati, pokrenuti aplikaciju, iz kokpita ili brzog menija kliknuti na dobro poznatu ikonicu iGO kornjace, procitati i ispostovati uputstvo ako je potrebno...;)
Napomena: Kopirajte pravi UX dodatak, potpuno su pisani drugacije za NextGen a drugacije za Lunu.
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
@sisavac26, @jokilic123
Vrlo jednostavno...
Sve sto je potrebno je u paketu koji objavljujem: UX foleder, data.zip, sys, content u kome se nalaze Lang i Voice.
Preuzeti, otpakovati, zameniti...

Ili preuzeti gotove skockane verije sa aktuelnim verzijama NextGen ili Luna skina na linkovima koje ste dobili na PP.
Ето, ја скинуо овај НекстГен, распаковао и, неће. Крене корњача са качкетом и само се искључи без објашњења. Пробао сам старе сис и дата фајлове, ништа. Вратио сам Понго скин који је био и сад је као што је било. ИгоНГ је од 26.1.2017. а Понго од 2.6.2018.
Замолио бих и мени на ПП, то исто. Захвалан унапред. Још да питам, да ли за ИгоНГ треба ВоисВокализер за ТТС? Нешто сам прочитао пре пар месеци да је то помењено, али нисам детаљно гледао, да ли је за ИгоНГ или за ИгоЛуна.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
20
Ето, ја скинуо овај НекстГен, распаковао и, неће. Крене корњача са качкетом и само се искључи без објашњења. Пробао сам старе сис и дата фајлове, ништа. Вратио сам Понго скин који је био и сад је као што је било. ИгоНГ је од 26.1.2017. а Понго од 2.6.2018.
Замолио бих и мени на ПП, то исто. Захвалан унапред. Још да питам, да ли за ИгоНГ треба ВоисВокализер за ТТС? Нешто сам прочитао пре пар месеци да је то помењено, али нисам детаљно гледао, да ли је за ИгоНГ или за ИгоЛуна.
Isti problem....pp naravno...
 
Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
20
Ako ne ide sa skinom probajte gotove SKOCNAKE verzije:
ne ide... meni je problem sto mi treba nova verzija igo-a 9.30.. APL koja je naravno crackovana
Presao sam na poco 3 pro, i sa prodavnice taj fajl funkcionise (ali necu je..placanje) ali nikako da da nadjem verziju koja je licencirana..
Desava je da u startu prilikom instalacije igo-a 9.30...kaze aplikacija da nije licenciran
za mnoge igo 9.18 kaze da su stare i da postoji mogucnost da nece raditi...dodje doPrepareforUI i tu stane....
BRisao sam i SAVE folder i sys.txt, trazio.....
Negde sam video da se jos neko zalio u vezi Poco 3
Nece ni Luna da krene....-igo-nextgen-luna-israel-9-35-2-153810-mar-21-2019
Mislim da uz aplikaciju ide i fajl OBB
Znaci samo je problem da nadjem ispravnu aplikaciju , noviju
Ako neko ima torent...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top