iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.982
Koristis li TTS?
Podesavanja - Podesavanja Skina - Upozorenja - Znaci na Putu - Uklj/Isklj Znake i Testiranje - Odaberi odgovarajuci znak i mozes ga ukljuciti ili iskljuciti.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
TTS nije stikliran,stiklirao sam ga i nasao odgovarajuci znak,iskljucio tonsko obavestenje i ponovo odstiklirao TTS i sada izgleda da mi ne najavljuje pesacke prelaze (probao sam preko simulacije).
Hvala na pomoci.
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Поздрав, и извините ако понављам, али прелистао сам колико сам могао и никако да нађем линк да скинем неку скоцкану верзију iGO. Нисам га користио пар година, некако се увијек при руци нађе интернет па се навикао на Google Maps. Сад бих поново да инсталишем iGO, молим некога за линк јер они линкови са прве странице не раде. Такође, у првом посту пише да се може све копирати на СД картицу а не као некад нешто тамо нешто овамо. У следећм посту ипак пише да мора на једну партицију, и то на интерну меморију у случај уда телефон није рутован. Занима ме шта је од то двоје тачно. Мислим да ми свеједно сад није проблем да све инсталишем на телефонску меморију ако ће брже да ради, али опет ако ће мапе бити велике, онда бих на СД. Дакле, прије свега бих молио за линк и хвала :)
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Инсталисао сам, али не знам како, али не видим опцију за уношење адресе одредишта. Имам опције да изаберем ТОИ или да унесем координате одредишта.
Ево и како изгледа екран за уношење одредишта:
 

Prilozi

  • Screenshot_20210302-080127.jpg
    Screenshot_20210302-080127.jpg
    15,2 KB · Pregleda: 52
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Pobrisao si ono što si mislio da je višak i usput uklonio i ono što ti je potrebno.
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Pobrisao si ono što si mislio da je višak i usput uklonio i ono što ti je potrebno.
Нисам ништа брисао, него изгледа прекинуо копирање а да нисам видио. Послије сам постепено копирао, и сад ради. Хвала.
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
pozzzzz
Kako da isključim Head-Up Display , ili šta da izbacim iz UX foldera ?Nevidim nigde u podešavanjima a nervira me ,stalno se aktivira
Hvala
 
Natrag
Top