iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
08.07.2013
Poruka
9
Samo zameni APK i stavi noviji, kolege PeraSimic. Detaljno ispoštuj postupak instalacije.
Ili koristi njegovu skockanu verziju, dva posta pre tvog ...
U kom postu je PeraSimic stavio skockanu verziju? Da ne jurim po stranama...ako moze? Probao sam da zamenim apk 2 posta iznad na skockanu ver Toda81 i nece da instalira... Hvala unapred
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.688
Znam da hoće na tom modelu Motorole. Nešto nisi uradio kako treba
 
Učlanjen(a)
12.10.2013
Poruka
40
Zdravo svima. Poslednji put sam koristio ovaj program pre 10 godina. Imam neki jeftini uredjaj sa androidom u sebi, predvidjen je kao za navigaciju, pa sam hteo da ubacim iGO u njega. Je l' aplikacija sama po sebi besplatna (pošto ju je moguće skinuta sa Play Stora), a samo se plaćaju mape?

p.s ima li nešto zapakovano negde sa sve najnovijim stvarima samo da stavim na internu memoriju i instaliram?
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.688
Tebe baš mrzi da čitaš :)
LP služi samo za aktivaciju novijih izdanja Alfanuma.. Možeš instalirati starije izdanje (1.1.1 klon) a onda ti LP nije potreban.
 
Učlanjen(a)
16.05.2024
Poruka
3
Plaćena izdanja koriste iste mape kao i ove narodne, tj obrnuto :D Čak često i kasne, jer najsvežiji apdejt dobijaju korisnici koji najbolje plaćaju (korporacije)
Nema novijih još uvek (TomTom)
дали се у купљеној верзији могу убацити сачуване руте локације са овог иго, хвала и поздрав
 
Natrag
Top