iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Pozdrav,
Molim za pomoć, na uređaju Honor 9X, android verzija 10, jedna particija. Sve korake koje sam našao u postovima odradio.
Prilikom instalacije APK, izbacio je prvo grešku da je verzija za starije androide i da možda neće raditi, potom grešku da ne nađe putanju ali prošao je dalje, sada konstantno izbacuje da ne pronalazi global_cfg.
Downlodovao sam poslednju Kolekciju iz poslednjeg posta, prekopirao korigovani original ali i dalje prijavljuje istu grešku.
Šta mi je činiti?
Unapred zahvalan na hintu.
Imam isti telefon i isti Android, IGO radi bez greske, do tebe i tvog paketa je...
 
Učlanjen(a)
01.10.2013
Poruka
255
Imam isti telefon i isti Android, IGO radi bez greske, do tebe i tvog paketa je...
Konkretno šta? Verzija iGO, global_cfg u tom paketu ili...???
Android 10 original?
Gde si stavio paket, i, prvo, koristiš li karticu i kako je formatitran
Ne koristim SD karticu, kopirao sam na internu memoriju telefona, skinuo sam ovu verziju: ISRAEL_9.18.27.687519., sve foldere koji su bili prkopirao na telefon, pokrenuo apk, izašla greška da je starija verzija i da možda neće raditi, potom da ne može naći putanju i na samom kraju da nema global_cfg. Sada je pitanje šta ne štima, verzija iGO, datum izdavanja istog, global_cfg,...???
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
pokrenuo apk, izašla greška da je starija verzija i da možda neće raditi, potom da ne može naći putanju i na samom kraju da nema global_cfg.
Informacija o staroj verziji je cisto informacija zbog SDK Min/Max podesenog u samoj apk, znaci cista glupost.
Ovo drugo za putanju je kljucna greska, znaci da nisi kopirao baze golder tamo gde treba (ili na primer imas folder u folder kao posledice endpacking na androidu) ili ko zna sta drugo, bitno je da ti baze folder nije tamo gde bi trebalo da bude.
Greska za global je samo posledica ove prve greske i logicni ocekivani sled dogadjaja.
 
Učlanjen(a)
01.10.2013
Poruka
255
Informacija o staroj verziji je cisto informacija zbog SDK Min/Max podesenog u samoj apk, znaci cista glupost.
Ovo drugo za putanju je kljucna greska, znaci da nisi kopirao baze golder tamo gde treba (ili na primer imas folder u folder kao posledice endpacking na androidu) ili ko zna sta drugo, bitno je da ti baze folder nije tamo gde bi trebalo da bude.
Greska za global je samo posledica ove prve greske i logicni ocekivani sled dogadjaja.
Hvala, idem iz početka, brišem folder iGO-Israel na telefonu i ponovo sve kopiram na telefon.
Javljam rezultat

Ista meta, isto odstojanje, prikačio sam printskrinove sa telefona gde se nalazi iGO _Israel folder i njegov sadržaj.
Ili neko da iskopira sa Honora 9X iGO folder, ubaci iGO apk u njega i da mi pošalje preko nekog linka ili Wetransfer-a.
Ne pronalazim gde grešim?
Da dopunim, probao sam ponovo sve nanovo i napravio printskrinove koje greške prijavlje prilikom pokretanja, možda je tu neko rešenje.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220127_232500_com.huawei.hidisk.jpg
    Screenshot_20220127_232500_com.huawei.hidisk.jpg
    35,3 KB · Pregleda: 17
  • Screenshot_20220127_232518_com.huawei.hidisk.jpg
    Screenshot_20220127_232518_com.huawei.hidisk.jpg
    28,4 KB · Pregleda: 18
  • Screenshot_20220127_232533_com.huawei.hidisk.jpg
    Screenshot_20220127_232533_com.huawei.hidisk.jpg
    32,3 KB · Pregleda: 16
  • Screenshot_20220127_232632_com.huawei.hidisk.jpg
    Screenshot_20220127_232632_com.huawei.hidisk.jpg
    33,9 KB · Pregleda: 15
  • viber_slika_2022-01-28_00-02-31-258.jpg
    viber_slika_2022-01-28_00-02-31-258.jpg
    32,5 KB · Pregleda: 14
  • viber_slika_2022-01-28_00-02-33-830.jpg
    viber_slika_2022-01-28_00-02-33-830.jpg
    38,4 KB · Pregleda: 14
  • viber_slika_2022-01-28_00-02-36-119.jpg
    viber_slika_2022-01-28_00-02-36-119.jpg
    17,3 KB · Pregleda: 15
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
A da ipak pogledas video uputstva koje sam snimio za skoro sve od Androis OS 6 do 12.
Pogotovo ovo za Android 12 jer tu ima kompletno sve od instalacije i aktivacije AlfanumTTS-a sa LuckуPаtcher pa sve do instalacije NextGen-a i Lune.
Obratiti paznju, ovo vazi iskljucivo za "moje" skockane verzije sa Pongo skinom, za neke druge bice drugacija imena foldera ali je princip instalacije i aktivacije isti.
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Hvala, idem iz početka, brišem folder iGO-Israel na telefonu i ponovo sve kopiram na telefon.
Javljam rezultat

Ista meta, isto odstojanje, prikačio sam printskrinove sa telefona gde se nalazi iGO _Israel folder i njegov sadržaj.
Ili neko da iskopira sa Honora 9X iGO folder, ubaci iGO apk u njega i da mi pošalje preko nekog linka ili Wetransfer-a.
Ne pronalazim gde grešim?
Da dopunim, probao sam ponovo sve nanovo i napravio printskrinove koje greške prijavlje prilikom pokretanja, možda je tu neko rešenje.
Nisi dao Permission za Storage aplikaciji iGO NextGen.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Hvala, idem iz početka, brišem folder iGO-Israel na telefonu i ponovo sve kopiram na telefon.
Javljam rezultat

Ista meta, isto odstojanje, prikačio sam printskrinove sa telefona gde se nalazi iGO _Israel folder i njegov sadržaj.
Ili neko da iskopira sa Honora 9X iGO folder, ubaci iGO apk u njega i da mi pošalje preko nekog linka ili Wetransfer-a.
Ne pronalazim gde grešim?
Da dopunim, probao sam ponovo sve nanovo i napravio printskrinove koje greške prijavlje prilikom pokretanja, možda je tu neko rešenje.
evo sa HONOR 9X verzija iGO koju si naveo, iste su...

ispraznio sam foldere maps, poi....da bi bio manji fajl..
 
Učlanjen(a)
01.10.2013
Poruka
255
Hvala svima na pomoći, sve je prošlo glatko sa iGO verzijom iGO_NextGen_World_v9.18.27.736653-MOD.
Preostalo mi je da poslažem foldere sa najnovijom mapama i ostalim što treba da prati navigaciju i da je konfigurišem
:)
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
sve je prošlo glatko sa iGO verzijom iGO_NextGen_World_v9.18.27.736653-MOD
Mislim da znam kakav si problem i zasto imao. U prethodnom postu sam napisao:
Obratiti paznju, ovo vazi iskljucivo za "moje" skockane verzije sa Pongo skinom
Posto koristis moju iGO_NextGen_World_v9.18.27.736653-MOD aplikaciju mislim da si naleteo na aplikacije koje su namenski modifikovane za SKOCKANE verzije tako da mogu sve da budu istalirane iz jednog zajdnickog BazeFoldera a to je iGO_NextGen.
Da ne bih kreirao 8 raznih paketa ja sam promenio aplikacije tako da sve mogu biti instalirane iz jednog zajednickog iGO_NextGen foldera, jednostavno sad prekopiras samo njega odes u folder Install i po zelji instaliras jednu od 8 NextGen ponudjenih aplikacija.
Ista meta, isto odstojanje, prikačio sam printskrinove sa telefona gde se nalazi iGO _Israel folder
Aplikacija iGO_NextGen_Israel_v9.18.27.687519-MOD se takodje modifikovana i instalra se iz foldera iGO_NextGen a kod tebe na slikama se zove iGO _Israel.
Pretpostavljam da je u ovome bio problem.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
16
Да ли се још некоме јавља порука од GooglePlayStore-a да морам деинсталирати iGo ISRAEL јер угрожава безбедност телефона?
iGo NexGen (israel верзија) ми стоји на телефону 5-6 година и није било проблема. Али од пре 2 дана стално ми искаче порука да га морам деинсталирати.
 
Natrag
Top