Šta je novo?

iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.197
Pa da, ali TTS izgovara ono što pročita, ne može da izmisli reči.
Znači da nešto ne štima, ili u lang fajlu ili u upozorenjima/najavama/itd.
Ovo je davno poznat problem kod here mapa i phoneme fajlova u kombinacijia sa našaim regionalnim podešavanjima.

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.087
Први пут кад је прорадило ово са ттс свидело ми се али код прве кривине сам скинуо аудио :) Рекох можда је до крека и хајде да купим лепо легалну варијанту да подржимо домаће људе .. ал опет " амперсен " :)
Preuzmi "moju" SKOCKANU verziju (NextGen ili LUNU) i testiraj ali bez ikakvih izmena, daklem bukvalno bez ikakvih izmena, i ako i dalje imas isti problem ima da pojedem iGO aplikaciju, uredjaj sa sve punjacem i drzacem za uredjaj, eventualno moze pivo da ide lakse. ;)

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
588
Preuzmi "moju" SKOCKANU verziju (NextGen ili LUNU) i testiraj ali bez ikakvih izmena, daklem bukvalno bez ikakvih izmena, i ako i dalje imas isti problem ima da pojedem iGO aplikaciju, uredjaj sa sve punjacem i drzacem za uredjaj, eventualno moze pivo da ide lakse. ;)

Jesi li baš siguran,i meni se čini da čujem nešto kao amper :)

Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
37

Никад ништа не дирам, само додам нове мапе. И на овој верзији ми се цери " тода " али јој је време за замену :) Хвала за лек

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
588
Kada u kom slucaju, prilikom koje najave, najave cega, daj neki primer, daj video da vidimo i cujemo;)...
Šalim se,ne zamjeri,stavio sam čak i smajli da ne bi ko pomislio nešto drugo.
Ja se opet ne bih kladio,možda uopšte nije do tvoje verzije nego do nečeg petog,desetog..ko će ga znati

zookarma je napisao(la):

Никад ништа не дирам, само додам нове мапе. И на овој верзији ми се цери " тода " али јој је време за замену :) Хвала за лек
O kojoj verziji pričaš.
U perinoj verziji, koliko se sjećam,ne" ceri se toda"

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.087
možda uopšte nije do tvoje verzije nego do nečeg petog,desetog..
Zato i kazem probaj "moju" SKOCKANU verziju ali bez ikakvih izmena. Kada azuriram svaku novu SKOCKANU verziju, zbog novog skina ili cega vec, obavezno prvo istestiram par dana u realnim uslovima voznje pa tek onda objavim, eventualno moze da mi promekne neka specificna najava zone ili cega vec sto nemam na ruti. Naravno da gresaka i propusta ima, bilo ih je i bice ih, iz milion razloga. Ipak je mnogo lakse kada imas referencu sa cime da uporedis. Vecinu funkica skina koristim u SKOCKANIM verzijama ali neke za koje mislim da su suvisne ili da cak smetaju u voznji jednostavno iskljucim i na njih se iz verzije u verziju zaboravi, onda ih pongo promeni i po defaultu stavi da budu on, ja ne ispratim da prilagodim nasem jeziku, onda kad neko uzme SKOCKANU verziju i promeni naj manju sitnicu naidje na problem. To se desilo milion puta ne jednom da naizgled bezazlena sitnica napravi problem. Na primer u voice odavno postoji After %s="" onda pongo dodje i doda jos jedan unos After %s %s="" i naravno napravi problem.

Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
37
alim se,ne zamjeri,stavio sam čak i smajli da ne bi ko pomislio nešto drugo.
Ja se opet ne bih kladio,možda uopšte nije do tvoje verzije nego do nečeg petog,desetog..ko će ga znati

O kojoj verziji pričaš.
U perinoj verziji, koliko se sjećam,ne" ceri se toda"
Igo Israel 9.18.27.687519 Jan 26 2017 verzija 03.mart.2020