iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
08.08.2013
Poruka
16
A da li si kopirao global_cfg.zip na lokaciju Android/data/com.nng.igoprimoisrael.javascript/files/content/global_cfg/
Evo sada sam pogledao,ja taj folder uopšte nemam.Inače Igo sam instalirao na internoj memoriji telefona,ali ova lokacija koju si naveo ne postoji.E sad zašto stvarno mi nije jasno,da se iole malo bolje razumem oko navigacija ne bih instalirao ovu skockanu verziju.Da li imaš neki predlog kako ovo rešiti?
 
Učlanjen(a)
08.08.2013
Poruka
16
Dve napomene
  • Prikaz u FullScreen režimu kod novih uređaja i sistema, prvenstveno zavisi od UI-a. Donja statusna traka skoro da uopšte ne može da se sakrije, čak ne pomažu ni third-party aplikacije
  • Izrael, koliko god da je dobar (najbolji), pomalo je star. Njegove rutine nisu baš u najboljoj korelaciji sa modernim Androidima
Na telefonu postoji opcija izbora za uklanjanje ili prikazivanje navigacione trake.Evo i screenshot-a.Koju bi verziju Igo-a trebalo da koristim da dobijem prikaz fullscreena na telefonu?
 

Prilozi

  • Screenshot_20190603-211145_One UI Home.jpg
    Screenshot_20190603-211145_One UI Home.jpg
    56,5 KB · Pregleda: 71
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Nisam džabe napisao i drugu napomenu.
Instaliraj poslednji dostupan NG, preporuka za Basar 9.18.27.736574 - 13.June 2018.
Ako su ti potrebne truck funkcije, onda Tracks4Africa 9.19.2.746397 - 24.oct.2018.

P.S. @WOB opaska nije s odnosila na tvoj problem, već @rasazyu
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.05.2012
Poruka
19
Koji mobilni je u pitanju?
Ne može da te zeza rezolucija, Nextgen je full adaptivan, vektorski bazirana aplikacija. Njega rezolucija ne dotiče preterano.
Zeza te nešto drugo. Video sam takve probleme kod novijih Huaweija i Xiaomija.
Na nekim novijim uređajima sa Pitom, neće da radi Izrael. Tačka. Neće ni stariji Basar npr.
Što se tiče Primo-a, postoji full varijanta koja može da radi svuda, jedino ne može na Androidu izdanja 8 - Oreo (ne radi nijedan Primo na njemu!)
Evo dodao sam ga ovde:

imam xiaomi redmi note 5 i android 8 oreo!!!! Ala me hoce. na nextgenu me ne zeza rezolucija nego na primo. na nextgenu mi izlazi crn ekran kad startujem aplikaciju. jel se zna sta me to drugo zeza? zato sam hteo da probam neku trecu veriju igo-a, taj basar ili neki drugi sta mislis o tome?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
na nextgenu mi izlazi crn ekran kad startujem aplikaciju.
Ko zna koliko puta receno i ponovljeno:

Android 8.0 (Oreo):
Na nekim uredjaima koji fabricki dolaze ili posle updates na Android 8.0 (Oreo) iGO NextGen nece da se pokrene, po pokretanju apk stoji crni ekran ili se dobija poruka da global_cfg.zip nije pronadjen iako se pomenuti fail nalazi u content folderu,
Jedno od resenja ovog problema:
Na internoj memoriji (memoriji uredjaja) kreirati folder global_cfg i u njemu kopirati (original zadrzati u Baze Folder) fail global_cfg.zip na putanji:

iGO NextGen Israel:
Android\data\com.nng.igoprimoisrael.javaclient\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen Gift:
Android\data\com.nng.igoprimoisr2013march24.javaclient\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen Pal:
Android\data\com.nng.igo.primong.palestine\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen Basar:
Android\data\com.basarsoft.igonextgen.javaclient\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen Avic:
Android\data\jp.pioneer.mbg.avicsync\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen World:
Android\data\com.nng.igo.primong.igoworld\files\content\global_cfg\global_cfg.zip
 
Učlanjen(a)
10.05.2012
Poruka
19
Ko zna koliko puta receno i ponovljeno:

Android 8.0 (Oreo):
Na nekim uredjaima koji fabricki dolaze ili posle updates na Android 8.0 (Oreo) iGO NextGen nece da se pokrene, po pokretanju apk stoji crni ekran ili se dobija poruka da global_cfg.zip nije pronadjen iako se pomenuti fail nalazi u content folderu,
Jedno od resenja ovog problema:
Na internoj memoriji (memoriji uredjaja) kreirati folder global_cfg i u njemu kopirati (original zadrzati u Baze Folder) fail global_cfg.zip na putanji:

iGO NextGen Israel:
Android\data\com.nng.igoprimoisrael.javaclient\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen Gift:
Android\data\com.nng.igoprimoisr2013march24.javaclient\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen Pal:
Android\data\com.nng.igo.primong.palestine\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen Basar:
Android\data\com.basarsoft.igonextgen.javaclient\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen Avic:
Android\data\jp.pioneer.mbg.avicsync\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

iGO NextGen World:
Android\data\com.nng.igo.primong.igoworld\files\content\global_cfg\global_cfg.zip

kad instaliram igo primo israel uopste nemam folder com.nng.igoprimoisrael itd.
jel on kad ga instaliram treba da napravi taj folder?
ja sam probao i sam da ga napravim i iskopirao fajl global_cfg,zip u njemu iz foldera igo israel i dalje je crni ekran. i takodje sam u internoj memoriji direktorijuma global_cfg iskopirao taj fajl i dalje je taj crni ekran.
e sad kad to nije uspelo ja sam ga deinstalirao i nestao je onaj direktorijum com,nng,igoisrael itd
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Hajde ponovo, pošto ne čitaš poruke...

Preuzmi ovaj fajl i raspakuj ga u svoju internu memoriju.
Takođe pobrini se da u sys.txt imaš ove redove
[device]
device_nng_path_primary=""
device_nng_path_secondary_disable=1

Zatim pretraži internu memoriju i sd karticu, ako imaš i obriši svaki device_nng (device.nng) fajl koji nađeš... Bilo gde... U bilo kom folderu.
Zatim instaliraj taj iGO_Israel
 
Učlanjen(a)
10.05.2012
Poruka
19
probao sve kako si rekao i nece. pise sve to u sys. iskopirao fajl u internu memoriju nema nigde taj device_nng u telefonu i opet crni ekran.... kasnije mi stigao update i sad mi je android 9 pkq1.18904.001 i probao ope s njom i nece opet crni ekran
 
Natrag
Top