iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Koji si imao, i koji si apdejtovao SYSTEM ili SECURITY?
Drugo pitanje da li ti je DEVICE SECURITY on ili off?
 
Učlanjen(a)
10.05.2012
Poruka
19
apdejtovao sam system. sada sam stavio device security na off restartovao ga i opet nista
security nisam apdejtovao
 
Poslednja izmena od urednika:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
A da li si probao da instaliraš "neskockanu" verziju? Obrišeš save folder? Uradiš osnovnu instalaciju na internoj memoriji?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
apdejtovao sam system. sada sam stavio device security na off restartovao ga i opet nista
security nisam apdejtovao
Sta god da radis, ili radis pogresno ili imas neki problem sa uredjajem i zato ti iGO_NextGen ne radi.
Skockane ili ne skockane koja je razlika, samo sto su skockane vec unapreed podesene, pa moze da ti se ne svidja podesavanje ali ako sve ispostujes jednostavno mora da radi.

Stvarno ne razumem kako vam ne radi kao ni problemi sa kojima korisnici dolaze (nece da se instalira, crni ekran, nece da se pokrene, blokira, ne radi Vocalizer ili blokira) itd, ja ni jednom nisam naisao na ovaj problem, bilo da instaliram na telefonu, tabletu, ili multimediji, da li su uredjai root ili ne, svejedno je.
"Svoju skockanu sa Pongo Skinom" iGO NextGen Israel sam instalirao na stotine uredjaja i to zajedno sa Vocalizer, na bukvalno svim Android OS od 4 do 9 i na svima radi perfektno bez ikakvog problema i bez ikakvih izmena, samo copy/paste/install.
iGO_NextGen_AndroidOS_Test

Samo se morate pridrzavati pravila:
-Posle svakog azuriranja verzije Android OS obavezno vratiti uredjaj na fabricka podesavanja, obrisati sve ali bukvalno sve pa onda naravno sve iz pocetka instalirati (jeste dosadno i smorno ali "zdravo" za uredjaj).
-Baze_Folder uvek ali uvek i samo na internu memoriju (memoriju uredjaja) i uvek instalrati sa interne memorije, a izmestati jedino sadrzaj Content foldera map, poi, building, dem,
osim ako vam uredjaj nije root i imate instaliranu neku od apk koja menja particije na nivou OS pa onda SdCard prijavi kao internu meoriju, onda moze sve na SdCard.
-Ako deinstalirate onda pravilno deinstaliranje i brisanje svih repova koji ostalu.
-Deaktivirati i iskljuciti sve antiviruse, cleanere, zastite one kaknadno instalirane i one koji dolaze uz Android OS.
 
Učlanjen(a)
15.09.2016
Poruka
2
na koju neskockanu verziju mislis? jel mozes da mi posaljes link? instalaciju inace radim na internoj memoriji
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pero, pa baš zbog toga, što su unapred "podešene", zato pojedinci i imaju problem "da ne može da se instalira, da ne može da se pokrene, da iskače crni ekran". Potraži svoje postove iz 2017, pa ćeš se setiti da se to svakom dešava... "Daj mi ribu, nahranićeš me danas. Nauči me da pecam, nahranićeš me za ceo život" (ovo sam već više puta citirao, ali su urednici uvek brisali!?!) Eto, to ti je razlika između skockanih i neskockanih...
@rasazyu daj malo "detalja" i kreni od početka, ako želiš sam da rešiš problem... Skoro da sam siguran, obzirom na uređaj koji imaš, da se nu tvom sys.txt u odeljku [folders] pod linked_root_list=.... uopšte ne nalazi naziv tvoje interne memorije, kao jedna od opcija... Na primer
 
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
na koju neskockanu verziju mislis? jel mozes da mi posaljes link? instalaciju inace radim na internoj memoriji
Pretraga čini čuda... Ponekad...
Evo npr.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
13
Zdravo ljudi,
Na moje Autoradio sa Android 9 instalirao sam Nextgen .
Na Interna Memorija je ceo Direktorijum IGO_Israel kopiran i funkcionise .
Ali hoch da Ceo direktorijum CONTENT da koristim sa Extrene karice. Na katicu sam uradio Direktorijum Igo Nextgen.
Za detalje pogledajte slike.

Kako da podesim SYS.TXT za Nextgen da koristi Content sa extrene kartice?

Hvala
Pozdrav
 

Prilozi

  • 1559389838383.jpg
    1559389838383.jpg
    83,6 KB · Pregleda: 33
  • 1559390139389.jpg
    1559390139389.jpg
    53,1 KB · Pregleda: 33
  • 1559390174813.jpg
    1559390174813.jpg
    55,2 KB · Pregleda: 32
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pero, pa baš zbog toga, što su unapred "podešene", zato pojedinci i imaju problem "da ne može da se instalira, da ne može da se pokrene, da iskače crni ekran".
Problemi zbog unapred podesene skockane verzije se javljaju bukvalno u promilima, bar ja imam takvo iskustvo.
Snimio sam i postavio testiranje iGO_NextGen_Israel na sva 4 (navodno problematicna) Android OS 6,7,8,9 i to na ralicitim uredjaima, jesu svi Samsung alu su razliciti.
Ali njima nije problem samo iGO. Kako objasnjavas da im ne radi ni Vocalizer (blokira), to se bar instalira, kod mene i Vocalizer radi na svim verzijama Android OS 6,7,8,9 bez problema.

I da naravno secam se svojih problema na pocetku samo su sve to problemi koje sam sam sebi pravio isto kao sto sada novi korisnici prave sebi te iste, zbog krsenja nekih osnovnih pravila.
Ali vidis meni je bas upravo jedna takva skockana verzija Israel koju je davno tada postavio @vladcepesh valjda bese sa tri skina osnovni, arimi i pongo, pomogla da shvatim i razumem kako sve to funkcionise, jer je samo ona htela da radi kako treba, a nikako nisam uspevao da sam iz osnova sebi kreiram iGO_NextGen, kao sto ni oni ne uspevaju.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ali hoch da Ceo direktorijum CONTENT da koristim sa Extrene karice.
Eto vidis opet ista stvar i pocetnicka greska.
Procitaj post iznad:
Izmesta se map, poi, building, dem a ne ceo content jer si odma u problemu global_cfg not found.
Daklem
Kratko Uputstvo:
U sys obrisati ";" ispred redova has_secondary_root=1 i android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons" a zatim umesto extSdCard upisati ime vase SdCard.
Zatim u root SdCard kreirati folder addons i u njemu folder content. U kreirani folder content kopirati/premestiti foldere map, poi, building, dem sa interne memorije.
 
Natrag
Top