iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.09.2012
Poruka
5
Instalirao iGO_ISRAEL za jednu particiju od anonymvs i radi savrseno. Samo nikako da nadjem kako se uklanja ovaj tajmer u crvenom pravougaoniku ispod dela gde pokazuje naredna skretanja. Ako neko zna neka pomaze. Hvala unapred EFBCC81E-0DD1-4EB7-8068-2FC35B2F80B2.jpeg
 
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
39
Instalirao sam igonextgen israel za jednu particiju sa pongo skinom na telefonu samsung galaxy a5, 2017, android 8.0 na internoj memoriji i sve radi ok osim sto se ne vide u podesavanjima glas lana ni lang fajl za pongo skin. Znaci, instalirao sam navigaciju, zatim restartovao telefon, zatim, instalirao vocalizer, zatim izvrsio podesavanja u vezi citanja reci (text to speech) i na kraju startovao navigaciju i glas lana ni lang fajl za pongo skin se ne vide. Isti problem sam imao na huawei p8 lite ali tada nisam postovao prethodno napisan reedosled koraka pa kad sam sve reinstalirao onda je sve proradilo, ali na galaxy a5 taj redosled koraka na daje rezultata. Moze pomoc?
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Android 8.0 je razlog što ti ne radi tts audio. I tu sam ti samo prepričao tuđa iskustva jer ja nemam svoja lična s obzirom da nemam ništa na višem OS od 7.1.2.

EDIT: ...a problem sa lang fajlom je verovatno uzrokovan time što u folderu lang imaš još neki drugi srpski lang fajl (u svakom slucaju neki lang fajl sa upisanim kodom za srpsku latinicu), što onda čini da je vidljiv samo jedan od njih?

Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
3
Da li neko može da mi pomogne oko podešavanja sata. Navigacija pokazuje pogrešno vreme, sat vremena prwvi razliku između vremena. Na primer sat na navigaciji pokazuje 9 sati, a tačbo vreme je 10. Hvala
 
Učlanjen(a)
25.11.2013
Poruka
6
Instalirao sam iGO Basar 9.18.27.734842 v2, sve lepo radi osim tona koji je zakucan na 47%. U setovanju je podignut na 100%, ali u radu I dalje pikazuje 47%. Ima li neko ideju sta bi moglo biti.

Hvala u napred.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
iGO_Israel 9.18.27.687519 -12.11.2018

26. januar 2017.god.


pongo skin - 12. novembar 2018.god.


Ovo je verzija za JEDNU PARTICIJU

iGO_Israel-12.11.2018-JEDNA_PARTICIJA.rar

Code:

https://1fichier.com/?rufcgt6saaqxxm4sbxh3
i
Ovo je verzija za DVE PARTICIJE


iGO_Israel-12.11.2018-DVE_PARTICIJE.rar

Code:

https://1fichier.com/?u7tmecloeql17oen99oc

Stavicu ove linkove i na pocetku teme u mom postu.

Ovo je link do tog posta gde sam slikovito objasnio kako se prilagodjava sys.txt fajl putanji do foldera addons koji se nalazi na memorijskoj kartici i kako se podesava TTS.

iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE


EDIT: Zasto ne mogu da izmenim moj post na prvoj strani? Ne postoji opcija. Glupo je ako vise ne postoji mogucnost da se menja stari post jer u ovom slucaju ima smisla jer je lakse svim posetiocima da se snadju nego da listaju celu temu.
 
Natrag
Top