iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
25.11.2009
Poruka
7
Hvala na brzom odgovoru.
Instalirao sam verziju iz 2. posta.
Rutovan telefon. Dve particije. Puno pozdrava

Pokusacu sa novom verzijom iz posta br 1. Javiću se brzo da javim da li sam uspešno instalirao. Hvala.

Instalirao sam prema uputstvu i radi.
Mozeli da se bezbedno obrise VocalizerEx2 ( 413MB)? Tim pre sto mi se dopada vise Nevenin glas.
Mogu li da se uvezu favoriti iz prethodih verzija (Primo)? Pokusao sam u content userdata i u IGO pal Save i ne prepoznaje moje favorite. Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@dejas
... možeš da obrišeš VocalizerEx2, ali onda nećeš imati TTS glas ... mada pretpostavljam da to tebi nije ni bitno. Koliko ja znam (možda i grešim) treba iz Primo foldera save/profiles/01/ da prekopiraš fajl user.upoi u NextGen folder save/profiles/01/users/00. Probaj ...
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Evo cele liste, iz Prima u NG:

save/profiles/01/user lists/user_position_list.txt ---> save/profiles/01/userlists/user_position_list.txt
save/profiles/01/userlists/user_poi_search_params.txt ---> save/profiles/01/userlists/user_poi_search_params.txt
save/profiles/01/user.upoi ---> save/profiles/01/users/00/user.upoi
save/profiles/01/cityhistory_v4.sav ---> save/profiles/01/users/00/cityhistory_v4.sav
save/profiles/01/street_history.sav ---> save/profiles/01/users/00/street_history.sav
save/profiles/01/history.sav ---> save/profiles/01/users /00/history.sav.sav
 
Učlanjen(a)
28.07.2012
Poruka
6
Odlično radi. Instalirana na memoriju telefona na rutovanim telefonima (Redmi Note 3 i Samsung Galaxy 3). Mate 10 pro mi još nije rutova, u njega nisam ubacio navigaciju.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
5
Instaliran na Samsung S6, radi dobro.
Kako da uključim speedcam?
(Stacionarne kamere za brzinu)
Neće da mi prikazuje...
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Instaliran na Samsung S6, radi dobro.
Kako da uključim speedcam?
(Stacionarne kamere za brzinu)
Neće da mi prikazuje...
Opcija [autorad] za sakrivanje kamera pa ih je potrebno ukljuciti duzim drzanjem na ikonicu za dodavanje poi da bi ih dobio u meniju i mogao podesavati, ili da se u sys promeni disabled=0 u 1 i onda ce kamere i podesavanja stalno biti prikazana.
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Moze li neka dusa da pomogne kako se sklanjaju ona velika crvena slova za brzinu ? Hvala
 
Učlanjen(a)
24.01.2018
Poruka
3
Poštovani, znam da je neđe bila priča o tome, al ne mogu naći. Imam instaliran igo nextgen 9.18.27.687519, problem je u tome što mi se izgubi glas (zvuk) u toku rada navigacije. Krene OK al posle određenog vremena nestane... Koristim ovu verziju Igoa za jednu particiju, LG je tel u pitanju, KitKat 4.4.2. Hvala

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
28
Instalirana @toda81 verzija iz drugog posta i danas je koristio bez problema medjutim imao sam apdejt sistema i vise ne radi. Probao reinstalaciju ali isti problem startuje se ali ekran je potpuno crn. Telefon rutovan, OS 8.1, iGO verzija za jednu particiju.
 
Natrag
Top