iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@miro62
... koju verziju Androida imaš ?
Svakako si pobrkao lončiće. "iGO_Israel" folder ide na internu memoriju, a "addons" ide na externu (SD karticu) i u folderu "addons" ti ne trebaju svi ti folderi. Pogledaj @toda81 -ino uputstvo. Prekopiraj tačno kako treba. U sys.txt u liniji :
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons" treba da stoji :
android_secondary_root_path="/storage/sdcard1/addons" sudeći po screenshot-ovima.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Lepo kaze kolega, pogresno si kopirao foldera i zato ti ne pamtni nista. Obrisi sve i samo lepo kopiraj folder iGO Israel na memoriju telefona, a folder addons na memorijsku karticu i izmeni putanju do memorijske kartice u sys.txt kao sto si vec sam radio.

Sve vreme mi je bilo cudno da ti ne pamti podesavanja, ali je sada jasno da in ne pamti zbog toga sto je iGO Israel folder u kome se nalazi save folder na memorijskoj kartici.

Samo iskopiraj foldere onako kako sam napisao u uputstvu i lepo napisi putanju do foldera addons koji se nalazi na memorijskoj kartici posto znas to da upises i mora da radi kao sto i drugima radi.
Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
... koju verziju Androida imaš ?

Verzija android 5.1

Obrisao sam sve, kopirao ponovo sve foldere kako treba, postavio iGO_Izrael na internu memoriju i addons na eksternu. Sada aplikacija startuje super, bez ikakvih obavestenja.

Morao sam da promenim sys.txt , ali opet sa sdcard0 da bi aplikacija citala karte. android_secondary_root_path="/storage/sdcard0/addons"

Posle svega iGO opet ne pamti zadane parametre (adrese) sacuvanih lokacija

Neznam zasto ali telefon mi racuna sdcard0 kao eksternu, a sdcard1 kao internu memoriju.
Mozda mi to pravi probleme.
(imate screenshot i preko totalcommander i preko kompjutera).
 

Prilozi

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    4,7 KB · Pregleda: 153
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    5,6 KB · Pregleda: 142
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hajde instaliraj xplorer i pokreni ga i slikaj tu str gde se vide i sdcard0 i sdcard1 i okaci je.

289b83cfffb69452b252f48ce1faca2e.jpg

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ovde stoji da memorijska kartica ima putanju /sdcard



Probaj ovaj sys.txt gde je putanja addons foldera /sdcard/addons


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 

Prilozi

  • sys.txt
    2,6 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
Ubacio tvoj sys.txt.
Isto se ponasa. Ja ne bih da vas vise zamaram :) . Prelazim na iGO sa jednom particijom, pa cu javiti kako se ponasa.
Hvala svima na ulozenom trudu.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ne prepoznaje ti karte?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top