iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
@WOB ...a kada pridodaš i gpsandmore_vr.zip pa pod podešavanja/prepoznavanje glasa/ uključiš automatsko kretanje, prestaje i potreba za dodatnim tapkanjem ili dodatnim komandovanjem. A ako koristiš moj fajl (noviji) free_text.zip onda na dugi tap dobijaš polje za unos adrese u trenutnom mestu ...što je (bar iz ugla taksiste) vrlo korisna opcija jer te lišava suvišnih tapkanja.

@bit_s postoje vanjski programi koji ti mogu pomoći ako nisi rutovan a ako jesi onda imaš ili u kuvani rom već integrisano rešenje ili pomagala poput xposed ili magisk plaginova. Program kakav tražiš je nešto sto bi se zvalo poput navbar hide/autohide.

Nego, ne rekoste mi impresiju novim rasterom koji se vidi u prethodnom mom videu. Da li je moguće da niste primetili ili jos gore, da ne vidite blagodeti adresa ucrtanih direktno na mapi? ( ) Bre, potrošio sam 40-50 sati i stotinjak pokušaja i pogrešaka da bih napravio tu mapu (i jos dve, jednu dnevnu i jednu nocnu a bez terena). A tek što su centrisaneeeee, u zilimetar bre :D

Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Nemam gpsandmore_vr.zip, negde sam zaturio, ne mogu ga naći... Nisam ga koristio, jer komande glasom rade na engleskom TTS koji imam.
Nemam ni taj free_text_vr.zip koji pominješ. Mislim da VR "gleda" u krugu od 500km, kao i iqs?

Zabatalio sam VR funkciju skroz, jedva sam i ovaj fajl našao...

A raster ... Screenshot_20180907-165037-540x960.png. Eto, ne koristim ih

IZMENA: Da nisi rekao, ne bih ni primetio da su nazubljene.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
VR nije ničim uslovljen - svaki termin koji google može da pretraži na internetu a sadržan je u tvojim iGO GIS fajlovima bi trebalo da bude nadjen. A na IQS radijus znam da se može uticati ali nikad nisam imao potrebu za tim pa ne mogu iskustveno da pričam ali takođe znam da je Vicewandel@4pda one svoje alate prilagođavao različito - npr. 1km u širinu + sve duž postavljene rute. Što se fajlova tiče, pripremiću linkove i poslati ti ih.

EDDIT: @WOB uf al' ti nazubljene ivice ulica, pogledaj kod mene:
3a66a34990ab44152f20a2460d096f8e.jpg

...probaj da u developer options podesiš ovako:

e0ed41cd2393cbb0632d9a72a894e506.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
32
@Маркс, da li si raspoložen da podeliš taj raster sa kućnim brojevima, slažem se da je to odlična stvar, barem u BGD-u.
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Pravio sam i ja svojevremeno, nekoristim je , po meni nepraktično...
0cb80ea8dde26f65c42dd31d1498e13e.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Posle fabričkog update-a os-a neradi mi GPS, zapravo igo nemože da pokrene GPS (nema ikonice da se tek kači na satelite). Google mapa se kači kao i do sada, bez problema. Telefon je oneplus 3. Šta bi trebalo izmeniti u igo-u? Koristim pongo zadnji sa perinom skockanom Ver.
Btw. Os je android 8 ( kao i pre update-a) samo su dodali par zakrpa...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Posle fabričkog update-a os-a neradi mi GPS, zapravo igo nemože da pokrene GPS (nema ikonice da se tek kači na satelite). Google mapa se kači kao i do sada, bez problema. Telefon je oneplus 3. Šta bi trebalo izmeniti u igo-u? Koristim pongo zadnji sa perinom skockanom Ver.
Btw. Os je android 8 ( kao i pre update-a) samo su dodali par zakrpa...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
U Google podesavanjima lokacije cekiraj GPS-samo vec reseno i receno mnogo puta...:)
1.png 2.png 3.png 4.png
EDIT:
Podesi reset pa probaj...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Čekirano, džaba. Neće :(

Čudno je da u etc nema file GPS.conf...., nema ni mixerpath.xml....


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Nema to nikakve veze sa podešavanjem iGO-a

A ako isključiš prenos mobilnih podataka i WiFi da li tada hoće da ti radi GMaps?
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Da hoće, vidi sliku. Kad pokrenem igo nema ove ikonice za GPS, gore desno. Gde se kod vas nalazi GPS.conf. već sam napisao da ga nema u etc folderu što je uobičajeno do sada bilo.
2dc1058bcdbca0c9465ff4c631ccd261.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Natrag
Top