iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
... Za VR funkciju ti treba TTS glas...
Ošibka!

TTS glas mu je potreban za glasovna upozorenja i za navodjenje ali ne i za VR.
Za VR mu je neophodan pored Core Gapps instaliran i funkcionalan Google Search ...inace, ako greska nije u samom korisniku (što je po njegovom opisu iskljuceno kao mogucnost) razlog moze lezati u tome što se dešava da na kineskim NE-global stock romovima i na nekim kuvanim romovima nisu sadrzane Gapps (barem one neophodne).



Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Znači, ako ima "Core Gapps" i "funkcionalan Google Search", radiće VR i sa Nevenom?
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Nedvosmislen zaključak iz onoga što sam napisao. Da, tada će VR raditi.

...drugi je par čarapa to što će mu, ako nema one fajlove u kojima sam ja isključio proveru (za komandovanje) podržanih jezika, za VR verovatno raditi samo "veliki" jezici ...dotle još nismo stigli, to ćemo tek saznati od samog korisnika...

Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Znači, ako ima "Core Gapps" i "funkcionalan Google Search", radiće VR i sa Nevenom?
Nedvosmislen zaključak iz onoga što sam napisao. Da, tada će VR raditi.
Kako da podesim.
Kada je Lana aktivna ima ikonice u meniju i radi kada je Nevena aktivna ikonice nema kako onda da pokrenem.

Kod:
https://drive.google.com/file/d/1aDrRov42u0xELjtdoGiDE8_m3ntBHPsp/view?usp=sharing
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Poneki put me zaista prijatno iznenadiš.

Čak sam usput i saznao da free_text_vr.zip iz poslednjeg Pongo skina ne radi. Barem ne kod mene.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Jedno pitanje,kako moze da se skloni ovaj meni tj strelice na dnu ekrana da bude preko celog ekrana navigacija?
InkedScreenshot_20180906-125256_LI.jpg
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Ne može, to nema nikakve veze sa navigacionim softverom.
U pitanju je verzija androida, launčer i proizvođač. Recimo na LG Q6 tek sa poslednjim apdejtom sistema dobio sam opciju pravog fulskrina (biraš hoćeš ili nećeš, ima dugmence, uklanja i gornji status bar), dok na Soniju XZ2C bez obzira na apdejt toga nema.
Oba su na Androidu 8.
Edit: LG je 8.1.0, dok Soni čeka "Pitu"
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Diskusija se baš rasplinula
Trenutno imam Samsung Galaxy 7 edge, android 8.0.0
Na androidu 6 i 7 prepoznavanje glasa je radilo.
Da li je možda to u pitanju?
Pozdrav
 
Natrag
Top