iGO NextGen Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Vreme radi na Avicu. Bilo samostalno bilo kao dodatni app preko skina. Nešto si propustio u setapu.
Vr nisam nikada koristio, tako da tu nemam adekvatan info.
Online pretraga je plaćen servis, diskutovali smo već o tome. Ili da nađeš nečiji keš i ubaciš ga kod sebe, ili da ga platiš. Treća opcija do daljnjeg ne postoji. A i mora da se obnavlja, na 6 meseci ili godinu dana.
OnlineTMC je validan, i u Mađarskoj, i u Ita, i u Grčkoj...bez greške. To jest onoliko koliko su tačni podaci sa servera, naravski.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Vremenska prognoza bar kod mene na Avicu ne radi? Isprobano sa ux dodacima iz Ponga - weather i weather-ng (Neoss75). "Servis nije dostupan u ovom regionu"! Na Israelu je radila, tako da znam da je ukljucim u podesavanjima. Ako negde gresim, ispravi me!
Online servis se placa, OK. Samo sam hteo da kazem da na Israelu nisam imao tu najavu i da sam ga normalno ukljucivao po potrebi. Isto vazi i za Online TMC, samo je razlika bila u tome sto je kod Israela servis bio neaktivan.
To su sve bila samo moja zapazanja u odnosu na Israel koji sam do sada koristio i neke razlike u sadrzajima koji rade na ovim verzijama.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Uh, ne koristim Pongo :) Tu će neko drugi morati da ti pomogne
Sve OK
Pitanjce, lično me zanima, da li trenutni online search i dalje radi na Izraelu? I koristiš Arimijev APK, navodno full p*tched? Licence iste kao kod Izraela?
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Pazi, za online searh - ne znam, nisam ga koristio, jedino sto znam je da ne trazi placanje i ne blokira ukljucivanje u meniju.
Sto se tice apk, koliko znam nije Arimijev, vec standardni iGO_NextGen_9.18.27.687519.apk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Ahh, to je još i starija verzija. Izašle su još dve kasnije. Njoj pod milim bogom za sve treba odgovarajuća licenca.
AVICSYNC_9.18.28.696728 je Arimi's full patched apk. Možeš i samo da pregaziš svoj aktuelni apk i uživaš u blagodetima kompletnog sadržaja.
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Ima li neko na brzaka originalnu AvicSync schemu da okaci? Ona fabricka cista Zeleno/Siva nešto čini mi se sa bijelim strelicama :)
Samo da ne mjenja boje ulica iz pokretanja u pokretanje :)

Hvala

Kolega @Mapkc je sredio sve samo nisam vidio originalnu schemu unutra. Pa eto ako nekom naleti :)

iGO
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Ahh, to je još i starija verzija. Izašle su još dve kasnije. Njoj pod milim bogom za sve treba odgovarajuća licenca.
AVICSYNC_9.18.28.696728 je Arimi's full patched apk. Možeš i samo da pregaziš svoj aktuelni apk i uživaš u blagodetima kompletnog sadržaja.

Ova verzija koju koristim pokrivena je sa onih 8 licenci koje sam ranije objavljivao. Super bi bilo da mi posaljes taj Arimijev pacovani apk. Moze i na p.m.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Drugari pitanje.
Monitor putovanja cuva podatke o nekom snimljenom putovanju i ti podaci se mogu izvesti u GFX formatui.
Kako se oni mogu vratiti nazad u apk da ponovo budu ucitani kada se aplikazija reinstalira?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Hmmm
Ti podaci mogu dovesti do značajnog povećanja veličine apk.
Drugo, to je već čisto programerski posao. Da se ne razbacujem terminima, potreban ti je JAVA SDK, određeni alati i nešto znanja :)
Bolje ih prosto čuvaj kao arhivu.
 
Natrag
Top