iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
40
Ajd pomozite ovo mi se desava vec drugi put a ne znam zasto.
Imam instaliran iGO_Basar_9.18.27.709965 i znam da na jednom od romova Miui nije bilo moguce instalirati nijedan igo. Sacekao sam updejt i ponovo je moglo.
E sad juce mi zatrebao i ja ga pokrenem kad ono crn ekran. Ja deinstaliram app obrisem save folder i instaliram opet i kad pokrenem on izbaci da oce nesto da skine i to je to ne mrda.
Sta da radim?
2a327bbfb5ab73e93a4071fb624de91a.jpg


Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Ništa bolje objašnjenje neće biti ako je slika krupnija.
Ček da obrišem prašinu sa kristalne kugle. Zbog....
Aman.
Moguća rešenja su:
- Instalirati iz interne memorije;
- dodatno staviti global cfg u odgovarajući folder u android\data lokaciji;
- probati sa PAL verzijom.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
40
Ništa bolje objašnjenje neće biti ako je slika krupnija.
Ček da obrišem prašinu sa kristalne kugle. Zbog....
Aman.
Moguća rešenja su:
- Instalirati iz interne memorije;
- dodatno staviti global cfg u odgovarajući folder u android\data lokaciji;
- probati sa PAL verzijom.

1. Inace nemam nista drugo osim interne memorije.
2. Ovo bi mi trebalo pojasnjenje posto sam pregledao folder Android/data tamo ne vidim nista vezano za Igo
3. Daj link mada mi se nesto ne menja ova verzija ali ako bas bide moralo morace.

Inace imao sam instaliranu ovu aplikaciju i onda je samo prestala da radi.
Ja ne koristim nista od cistaca memorije itd itd ako mi i zatreba dodam ceo folder iGO da ga ne skenira da mu verujem i to je to nema brige.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Da li misliš da sam slučajno pomenuo kristalnu kuglu?
Čist paket, ili sa dodacima?
Koji mobilni (ne mora biti ovaj iz tvog potpisa, tako da ne želim da nagađam)
Koji android?
Da li si aplikaciji dodelio sve dozvole pre pokretanja?

709965 je godinu dana stara verzija. Misliš da su novije izašle slučajno (poslednja je 736574) :)
Potraži po temi, ima svih linkova. Mrzi me da tražim umesto tebe.
lokacija za dodatni globalcfg na Oreo sistemu je
android/data/com.basarsoft.igonextgen.javaclient/global_cfg/global_cfg.zip
kreiraš sam, naravno da je nema.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
40
Da li misliš da sam slučajno pomenuo kristalnu kuglu?
Čist paket, ili sa dodacima?
Koji mobilni (ne mora biti ovaj iz tvog potpisa, tako da ne želim da nagađam)
Koji android?
Da li si aplikaciji dodelio sve dozvole pre pokretanja?

709965 je godinu dana stara verzija. Misliš da su novije izašle slučajno (poslednja je 736574) :)
Potraži po temi, ima svih linkova. Mrzi me da tražim umesto tebe.
lokacija za dodatni globalcfg na Oreo sistemu je
android/data/com.basarsoft.igonextgen.javaclient/global_cfg/global_cfg.zip
kreiraš sam, naravno da je nema.

1. Ne mislim da si slucajno pomenuo kuglu ali nisam to smatrao nikako drugacije osim sale ali ajde u redu.
2. Jeste taj mobilni iz podpisa sa miui 9.6.2.0. znaci android 7.1.2
3. Da li treba aplikacijama dodeljivati ikakve druge dozvole osim onih koje trazi prilikom same instalacije?
4. Znam koliko je stara aplikacija i isto tako znam da mi je najzalije sto ne mogu da koristim i dalje iGO Primo 9.6.29.636868 jer to je jedna od najsredjenijih iGO aplikacija koja je imala sve sto je trebalo za pronadji adresu i odvezi se do nje, bar po mome misljenju, a ne mogu da je koristim zbog rezolucije ekrana i odnosa od 18:9 na sadasnjem telefonu.
5. Sto se tice teme za razliku od nekih koji samo ulete postave pitanje i odlete ja temu citam od prvog posta i maltene znam za sve verzije koje su izasle ali to nije bilo moje pitanje. Nisam ni trazio da mi ti trazis koju cu verziju instalirati to mogu i sam da se igram.
6. Oreo nemam niti planiram da ga instaliram bar do drugog treceg updejta istog i to samo global stable verziju.
7. I opet sam prevrnuo ceo android/data folder i dslje nemam nijedan folder vezan za iGO.
E sada posto me nisi izgleda razumeo nisam ti ja neki od juce ovde na forumu pa da neznam neke stvari. Citam ja mislim i vise nego ti ali ajde nema veze ne prigovaram, znam ja mnogo, i gomilu iGO a sam instalirao na raznim uredjajima pa i na kolima smo krekovali pa ubacivali. Ali opet ponavljam to nije bilo moje pitanje niti sam zeleo da ovo ode na ovu stranu.
Lepo sam pitao sta moze da bude da mi se posle nekog vremena instaliran iGO poremeti a nemam nikakve cistace na telefonu i ako imam dodao sam iGO folder u exception tj da ga ne skenira.
I sada imam ti ja tako taj folder i instaliranu aplikaciju i sve to radi ali posle recimo evo tacno mesec dana ona nece da se pokrene uopste samo crn ekran.
I ja ti onda deinstaliram instaliram ali nece pa nece kad ponovo instaliram ona se pokrene i pojavi se slicica kao u mom postu koju sam okacio malopre.
I sta onda ti oces da mi kazes da je zastarela verzija jel da. Pa ja nisam ni pitao da li je stara ili nova nego u cemu je problem.
Istu tu fasciklu imam na kompu i lepo ti ja onda obrisem sve od iGO a i device.nng gde god ga ima i opet prebacim sa kompa na telefon i zamisli instalira se sasvim normalno ista ta verzija koja je matora kako ti kazes 1 godinu. Kad je pokrenem na 1 sekundu se pojavi isti taj ekran ciju sam slicicu okacio u prethodnom postu, ali odmah nastavi dalje odradim pocetna podesavanja i sve u redu sve radi.

Ja bih te samo zamolio ako mi ne mozes pomoci nemoj se ni otresati na mene a ni na druge koji nesrecnici dodju da zatraze pomoc. Meni nije trebala takva pomoc kakvu si ti mislio i kakvu si mi dao.
Ja sam jednostavno zatrazio da mi neko kaze zasto se to meni desava vec drugi treci put i nista vise.
A inace da te obavestim prvo sam proverio sve sto imam na kompu u folderu iGO imao sam i na telefonu u sasvim originalnim velicinama to obavezno proverim pre nego sto izbrisem ceo folder iGO sa telefona.
Ja se svima izvinjavam na ovako dugackom postu ali morao sam.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Nisam vidovit da znam i koliko ti znaš, ali očigledno ne dovoljno čim postavljaš ovakva pitanja.
Ne istrišem se (ima i jedan smajli u prethodnom postu), ali postavljaš pitanje sa neba pa u rebra bez pružanja dovoljno početnih informacija. Dakle, imam i pravo da se istresem, naročito što kažeš da nisi početnik ali se tako ponašaš.
7. rekoh naravno da ga nema, kreiraš sam. Ali to važi za Oreo, mada može ponekada da pomogne i na nugatu.
3. Dodeliš sve dozvole aplikaciji, ručno. Pre prvog pokretanja iGO-a.
Problem je u apdejtu samog sistema telefona. Nisu u pitanju klineri nego neka komponenta sistema.
4.
Primo funkcioniše na Nugatu. Potreban ti je samo jedan ux i ništa više
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Smeštaš ga najnormalnije u ux folder, ništa više. radi provereno na mnogo modela, radi i na mom LG Q6 inače.

Da, nove verzije ne izlaze slučajno, nego upravo da reše probleme sa nekompatibilnošću između određenih verzija sistema, telefona, UI-ja itd...
Ne treba da budeš sentimentalno vezan za određeno izdanje
Ako ti se baš toliko dopada dotični Basar, možeš da skineš novu verziju i zameni samo APK i ux folder u paketu koji već imaš pa probaš. Ne škodi, a može da koristi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Polako Vas dvojica, nema potrebe za tenzijom. @nebojsa77 imam isti telefon kao i ti i slicno se i meni desavalo. Nisam uspeo da provalim sta fali, fizicki svi su fajlovi tu, ali nece da pokrene navigaciju. Resenje je da deinstaliras i obrises IGO sa telefona i ubacis novu kopiju sa racunara. Kad mislim novu, ne mislim na neku drugu verziju, vec na tu istu koju si imao.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
40
Polako Vas dvojica, nema potrebe za tenzijom. @nebojsa77 imam isti telefon kao i ti i slicno se i meni desavalo. Nisam uspeo da provalim sta fali, fizicki svi su fajlovi tu, ali nece da pokrene navigaciju. Resenje je da deinstaliras i obrises IGO sa telefona i ubacis novu kopiju sa racunara. Kad mislim novu, ne mislim na neku drugu verziju, vec na tu istu koju si imao.
E ovo bi bio odgovor koji sam ocekivao. Hvala ti puno.
Znaci nisam usamljen u tom problemu i znaci da nije do mene.
Znam ja nisam ni rekao da ne znam ponovo da je pokrenem ali me interesovalo jesam li sam ili nisam u ovom problemu.
Jos jednom hvala.

Nisam vidovit da znam i koliko ti znaš, ali očigledno ne dovoljno čim postavljaš ovakva pitanja.
Ne istrišem se (ima i jedan smajli u prethodnom postu), ali postavljaš pitanje sa neba pa u rebra bez pružanja dovoljno početnih informacija. Dakle, imam i pravo da se istresem, naročito što kažeš da nisi početnik ali se tako ponašaš.
7. rekoh naravno da ga nema, kreiraš sam. Ali to važi za Oreo, mada može ponekada da pomogne i na nugatu.
3. Dodeliš sve dozvole aplikaciji, ručno. Pre prvog pokretanja iGO-a.
Problem je u apdejtu samog sistema telefona. Nisu u pitanju klineri nego neka komponenta sistema.
4.
Primo funkcioniše na Nugatu. Potreban ti je samo jedan ux i ništa više
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Smeštaš ga najnormalnije u ux folder, ništa više. radi provereno na mnogo modela, radi i na mom LG Q6 inače.

Da, nove verzije ne izlaze slučajno, nego upravo da reše probleme sa nekompatibilnošću između određenih verzija sistema, telefona, UI-ja itd...
Ne treba da budeš sentimentalno vezan za određeno izdanje
Ako ti se baš toliko dopada dotični Basar, možeš da skineš novu verziju i zameni samo APK i ux folder u paketu koji već imaš pa probaš. Ne škodi, a može da koristi.
Hvala i tebi sto si pomogao na svoj nacin. I ovde bi ja zakljucio svoj razgovor sa tobom ne bih dalje polemisao

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
Oreo, isti problem sam imao i pisao o tome. Jedino mi je radila avic verzija jedno vreme a zatim su proradile i ostale novije gift i pal. Gift mi je radio lepo pa je iz cista mira poceo da zeza sa crnim ekranom pri pokretanju instalacije ponovo pre neki dan. Mislio sam da je do lang fajla ali nije. Sada sam instalirao poslednji world i radi ok. Mislim da se te greske javljaju bez nekog rezona.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Evo jos utisaka posle malo duzeg koriscenja Avic-a. I dalje fascinira brzinom, svi sadrzaji rade, osim v. prognoze i glasovnih komandi. Sheme sada rade OK., sa ispravkama od drugara @pera.simic, takodje i audio obavestenja za kamere rade po uputstvu drugara @WOB, sa malim izmenama u sys.txt (opisano u ranijem postu). Jedinu gresku koju sam primetio je najava da je istekla pretplata za internet pretragu i ista se ne moze ukljuciti, ako je to uopste i potrebno.
Interesantno je da su aktivne i informacije o stanju na putevima, doduse, u Madjarskoj sto nije bio slucaj sa Israelom. E, sad, da li je to realno stanje ili ne - ne znam?
Testirano sa zadnjom verzijom Pongo skina.
 
Natrag
Top