iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
.
43b8c603fb74401ffe89922886da6631.jpg
Pogledajte prilog 110096//cloud.tapatalk.com/s/5c28ed714c75a/data.ZipPogledajte prilog 110097



Za [speedcam.disabled_countries] ne treba menjati ni *.ini, niti data.zip,... nista. Sve se pise u sys.txt

Tvoj sys koji si postavio je uzas. 20% nema nikakve veze sa NextGen aplikacijom a 20% je pogresno. Server ti je pogresan, zabrana citanja IMEI je nepotrebna, i mnooogo toga. Moj ti je savet da ne delis nikome nikakve fajlove vec samo koristiti ono sto dolazi sa postavljenom arhivom.
A onaj tekst o speedcams koji forsira arimi nece ti nikada raditi jer mu trebaju snimljeni audio fajlovi na srpskom jeziku i dodatna podesavanja u Pongo skinu. Bez skina prilagodjenog tvojim audio fajlovima "ne pije vodu".


Jos jedan primer je string koji sam sebe anulira. Neverovatna greska/neznanje.
Kod:
[speedcam.disabled_countries]
;_FRA=x,x,x,x,x,x,x
;_SUI=x,x,x,x,x,x,x

x,x,x,x,x,x,x - su bezvezni karakteri koje aplikacija TREBA da procita i da je uporedi sa ini fajlom iz data.zip\project_config\*.ini
Ti si dodao ispred ; i time deaktivirao uputsvo iz sys.txt (koje aplikacija PRVO cita) a onda prelazi da cita data.zip\project_config\*.ini . A tamo pise da su speedcam ZABRANJENE.
Kod:
 [speedcam.disabled_countries]
_FRA=1,2,3,4,5,11,7
_SUI=1,2,3,4,5,11,7



Samo ovaj tekst treba da pise u sys.txt i speedcams za zabranjene drzave ce raditi.
Kod:
[speedcam.disabled_countries]
_FRA=x,x,x,x,x,x,x
_SUI=x,x,x,x,x,x,x

[hva]
hva_countries=x
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Sve je to lijepo/bajno sjajno ali sve te stvari sam vidio ovdje ili na GP-u. Ako se vratiš unazad bas na taj post koji mi "quotas" vidjet ćeš i komentare Dosta iskusnijih kolega od mene tipa @pera.simic koji kaže da treba edit .ini itd. Nista ja nisam sam smislio ili bacio beze. Sve sam to vidio ovjde. Ako je pogrešno super neka isprave
Samo jedna velika napomena..MENI SVE RADI!!! Te gluposti igranja da mi kamere priča na hr/ba/srb jeziku niti pokušavam niti vidim smisla. Imaju beeps i to je u svim svjetskim navi tako. To ne znam odakle jer to nikada nisam ni htio da imam.

Opet kažem ako je pogrešno neka mjena taj kome.ovo nešto ne radi. Meni sve radi i to ne onako nego bezgrešno.

Stari sistem "Ako radi ne diraj"
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
tipa @pera.simic koji kaže da treba edit .ini itd.
Tada kada je pokretnuta ta tema sa tada aktuelnom verzijom Pongo skina speedcam upozorenja nisu radila u pomenutim zemljama (testurano sa feke location) a zbog žalbe nekih članova.
Kontaktirali smo ponga i dobili takav odgovor kao resenje.
Promenjen je data i plugin.ini po njegovom uputstvu i upozorenja su proradila.

Kako to i da li radi na osnovnom i ostalim skinovima nemam pojma nisam testirao.
 
Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
Prekopiras ceo iGO folder na drugo mesto na kartici,zatim obrises originalni folder. Taj koji si kopirao katujes na root memorije i radice, do prvog gasenja ili restarta telefona. Skoro svi xiaomi telefoni imaju problem sa iGO. Meni je proradio tek kad sam odradio dekripciju telefona, i radi i kad ugasim i upalim telefon normalno. Jedina verzija koja ce ti raditi bez crnog ekrana je avic,ali ona ponekad pukne u toku navigacije. Interesantno je da originalne verzije sa gp rade,sto znaci da je neka zajebancija sa pecovajem u pitanju. Ali posto je taj problem vezan za mali broj telefona i android 9,tesko da ce neko to ispraviti.
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Kako namjestiti,da nakon poziva koji mi prekine navigaciju,igo nastavi sa radom?sada moram poslije poziva sa home screena kliknuti igo da bi se vratio u navigaciju.
Nešto u sys?
Disable restart after call?Stavim 0?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Kako namjestiti,da nakon poziva koji mi prekine navigaciju,igo nastavi sa radom?sada moram poslije poziva sa home screena kliknuti igo da bi se vratio u navigaciju.
Nešto u sys?
Pazi ono što možeš da podesiš je da ti iGO radi u pozadini, to rešava unos u sys
[android]
background_shutdown_timeout=0
background_navigation_enabled=1
disable_restart_after_phone_call=1
[gps]
background_navigation=1

E sad kada dobijes poziv sta ce tvoj uredjaj da uradi sa trenutno aktivnom apk na ekranu i kako ce i na koji nacin da je minimira to ne zavisi od iGO vec od uredjaja i andorid os-a.

Ja na primer godinama pokusavam da resim jedan slican problem ali na zalost do sada nisam uspeo jer niko nema resenja za to.
Radi se o snimanju rute. Kada se pokrene snimanje rute a dobijes poziv iGO se minimira, i normalno nastavi da navodi u pozadini, ali po zavrsetku poziva i kada kliknes da vatis iGO na ekran apk se pokrene iz pocetka i naravno snimanje rute je onda ponovo iskljuceno.
Kada snimanje rute nije aktivno po zavrsetku poziva iGO se vraca na ekran bez ponovnog pokretanja.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
@ pera.simic
Probaj ovo dodati u sys.txt.

[Route]
allow_save_route=1

*Enables auto-saving route. With this option enabled, the navigation is turned off and turn it on again (when navigating), the program will automatically load the last route and will continue to navigate it. Useful for example if somebody falls battery, or suddenly turns off navigation while driving.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
[Route]
allow_save_route=1
Ma rutu hoce da cuva to nije problem u Pongo skinu postoji posebno podesavanje za to iz menija,
vec je problem u monitor putovanja kada je monitor putovanjua aktivan da snima putovanje, rutu kojom se krecemo i onda se apk minimira zbog necega i ponovo podigne na ekran onda se pokreće apk iz početka pritom ne snimi to dodadasnje putovanje.
 
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
2
Drugari,
Da li ova verzija radi na androidu 9?
Nudi mi sistem update sa 8 na 9, a mi uskoro idemo na more. Ne bih da ostanem bez iGo zbog update.
1a5ab5c7787c92d538920ce149fc3ffa.jpg
 
Natrag
Top