iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
JaSamBG, post: 2327586, member: 573727"]Probaj sa ovim speedcam

ubacivši ovaj speedcam javio se novi problem. Kako da smanjim ovu bočnu traku za prikaz brzina i znakova da se nebi preklapali?

Screenshot-2018-12-30-23-56-49.png
Screenshot-2018-12-30-23-36-59.png
[/QUOTE]
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
380
Nemam pojma. Kod mene je sve u redu. Probaj da obrises save folder.

@goci027

Eh...u pravu si. Kada su i znakovi ukljuceni dolazi do preklapanja. Kod mene znaci nikada nisu ukljuceni tako da nisam primetio. E sad...zasto je tako...ne znam. Mozda ce neko ko zna, da napise kako to da se regulise.

erdit
Cini mi se da sam sredio. Probaj - https://www80.zippyshare.com/v/qP6GB9rt/file.html
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
@goci027

Eh...u pravu si. Kada su i znakovi ukljuceni dolazi do preklapanja. Kod mene znaci nikada nisu ukljuceni tako da nisam primetio. E sad...zasto je tako...ne znam. Mozda ce neko ko zna, da napise kako to da se regulise.


Ili to ili kako na drugi način, možda preko sys ili kako već podesit glasovnu najavu kamera, inače pongo je Ok ali je po meni propterećen podešavanjima, i kod koga zahvaljujući skockanim verzijama pera. simic sve radi, ali ako može jednostavnije...
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
@goci027
Druže, put učenja iGO navigacija je malo trnovit a i mi svi smo pomalo ludjaci :) NNG je napravio i više nego solidnu navi ali mi svi tražimo jos nešto više jer MOŽE :)

Teško je ugoditi svakom od nas jer nam ukusi, afiniteti a boga mi bi potrebe nisu iste. Velika je razlika da li

1. vozis kao običan vozač lokalno povremeno vani (autoput)
2. Taxista
3. Dostavni kombi
4. Puno autoputa, medjugradskih vožnji itd
5. Kamiondzija

Tu se dosta može podesiti i svakom od ovih kategorija olakšati jer nemaju svi iste zahtjeve i potrebe.

Eh ono što ti hoću reći niko sem tebe samog ti ne može bolje iGO podesiti koji je da li zbog popularnosti ili načina na koji je napravljen jednostavno customizable do maximuma.

To u prevodu znači da krenes malo da sam Experimentises kao i svako od nas što je a i dan danas to radi.

Evo uzmi kada ti sve radi snimi, podesi napravi backup i kreni ovako.

Čitaj od prve stranice i polahko edit sys file pa vidi sta se desi.

Briši jedan po jedan ux pa vidi sta se dešava

Dodaj jedan po jedan ux pa vidi sta se dešava

Kolege su uradile KOMPLET prevod pongo skina znači upali i idemo redom on/off pa vidi sta se desava, da li ti se svidja ili ne. Ako da ostaviš ides dalje ako ne vrati. Kad neće obriši sadržaj SAVE foldera pa sve iznova.

Svaki Android uređaja je priča za sebe od rezolucije do načina rada. Zato prvo se igraj sa default skinom. Nakon toga probaj PONGO pa ARIMI.

Ako želiš nešto da bude po tvojoj mjeri igraj s malo dok ne dobiješ željeni rezultat.



Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Zdravo. Skinuo sam i instalirao NextGen Israel sa novim Pongo skinom od 25. III 2019 god. i primetio da nema brzog ili bočnog menija koji je izgledao u obliku kvadrata i mogla je da se izabere pozicija na ekranu gde stoji.
Pokušavao sam da nadjem gde se nalazi opcija da se podesi brzi meni ali nisam uspeo da je nadjem.
Ima li neko savet?
Hvala.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
Promenio sam telefon i presao na android 9. Sada mi prilikom pokretanja navigacije izbacuje samo crn ekran. Jel ima neko slican problem? Originalna ng navigation apk sa gp mi radi.

Sredio sam crni ekran. Ko ima problema,resenje je da se iz content muvne globalcfg folder na drugo mesto na telefonu. Zatim se pokrene cista aplikacija igo i ona objavi da nema globalcfg fajla. Kad se fajl vrati u content, igo radi lepo. Jedini NG koji radi bez ove cake na telefonima kod kojih se pojavljuje crn ekran prilikom pokretanja je Avic. Verovatno da je on drugacije podesen
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
i Pal, i Basar, i Truck4Africa, i World...rade OK i bez za*ebancije.
Probleme imaju Israel i Gift (logično, derivat Izraela). Ništa čudno, najstariji su.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
pozz ekipa

Nije me bilo godinama pa cu posrtavit par pitanja

1.Koja je zadnja vertija igoa ? imam j5 2016 android 7,11

Ako neko ima link na komplwet (osim karata)

Hvala
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Ni zadnje ni prednje. Postoje poslednja izdanja, i ona malo starija. A i pomalo te mrzi da listaš Forum
Primo Israel 9.6.29.636868, i NextGen Tracks4Africa 9.19.2.746397
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
pozz.

Stavio sam igo israel sve radi. E sad probao sam vertziju igo world. Kad nju startam nikako nenalazi GPS, i vidim da igo world ima kartu sa prikazom semafora? da li taj prikaz sem mogu ukljuciti u igo israel ? iste karte su i tamo i vamo

Hvala

Hvala svima na pomoci.Stavio sam igo israel sa pongo skinom.sve radi al nikako ne nalazi gps...eto to je sad moj jedini problem
 
Natrag
Top