iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
iGO Basar 9.18.27.736574 - 13.jun.2018

09aeae8df279.png


Prilikom instaliranja aplikacija ekstrakuje sys.txt (make.sys) a ako koristite svoj sys.txt aplikacija nece ekstarkovati sys.txt (no.make.sys).
Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_Basar bez promjene data_folder_name="iGO_Basar" u sys.txt.
Kopirajte iGO/iGO_Basar base folder u root sdCard.
Na nekim uredajima aplikacija moze biti instalisana i u root external sdCard.

Apk, data.zip, ux

***Hidden content cannot be quoted.***
Obrisan je fajl sa servera
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Biće da je problem u mapi. Contrast je odavno prestao da pravi mape za Igo. Ko zna kako je upisano u samoj mapi.
Ono sto je zanimljivo...Nextgen navodi pogresno - drzite levo, produzite levo, strelica pokazuje (polu)levo...a Primo ispravno - produzite pravo. Tako da, ko koristi Contrast mape, po meni je sigurnije koristiti Primo.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
Koje su neophodne licence u istoimenom folderu neophodne za rad igo navigacije ?
Mozda mi se u toku voznje aplikacija resetuje, zbog gomile licenci u folderu ?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Zavisi koju apk koristis.
Za neku ti ne treba ni jedna a za neku nikad neces naci sve potrebne licence.
Licence ne izazivaju problem resetovanja vec neaktivnog sadrzaja.
Kad imas problem sa licencama (ptimer *.lic fail) onda apk nece uopste da se podigne uz poruku Out of memory Requested:xxxxxxxxxxxx.
Mada bi mogao da uzmes neku apk malo novijeg datuma.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
iGO World 9.18.27.736653 - 19.jun.2018

56f566833953.png



Aplikacija moze biti instalisana u folder iGO ili iGO_World bez promjene data_folder_name ="iGO_World" u sys.txt.

Apk, content, ui_nextgen, ux, data.zip


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Ni u ovoj, kao i u predhodnim verzijama, nije potreban internet za preuzimanje nikakvih sadrzaja a ni za online registraciju.
 
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
24
Jel imao neko problem prilikom instalacije igo navigacije na HONOR 10 ?
u pitanju je
iGO_9.18.27.705829_make.sys.apk
1080 x 2280 pixels, 19:9 ratio (~432 ppi density
instalira,ali nece da pokrene
pozz od Aleksandra
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Ti pitaš gde god stigneš :)
Nije. Mada sam video da se vlasnici huaveija dosta žale. Nešto nisi lepo ispoštovao u proceduri, kod drugara danas je prošlo iz prve.
 
Učlanjen(a)
16.09.2014
Poruka
42
Takodje nece da je otvori na Samsung Galaxy A8 zbog rezolucije 1080 x 2280.
Ranije smo menjali jedan fajl u zavisnosti od rezolucije, a kako sam razumeo ovo bi trebalo da bude univerzalna verzija za sve rezolucije. Sta sad?

Pardon, probao sam na Primo ne na Next Gen tako da sam malo omasio post....ali pretpostavljam da je isti problem u pitanju.

Na temi Primo stoji da vise nije podrzan od novijih androida nego samo od NextGen, ali NextGen linkovi sa prve strane vise ne rade.
 
Natrag
Top