iGO NextGen Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
iGO Basar 9.18.27.736574 - 13.jun.2018

09aeae8df279.png


Prilikom instaliranja aplikacija ekstrakuje sys.txt (make.sys) a ako koristite svoj sys.txt aplikacija nece ekstarkovati sys.txt (no.make.sys).
Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_Basar bez promjene data_folder_name="iGO_Basar" u sys.txt.
Kopirajte iGO/iGO_Basar base folder u root sdCard.
Na nekim uredajima aplikacija moze biti instalisana i u root external sdCard.

Apk, data.zip, ux

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Pobrkao si, Avic ima oduvek a World nije imao nikada. Dok je Basar u jednoj verziji od pre oko 2 godine cak imao full truck podrsku.

Da, tačno. Umor i posledice poslednjih večeri...
A ta verzija basara je inače greškom puštena u promet :) ali to je druga priča.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Moze pojasnjenje ukoliko neko zna...konkretno, kada idem Brankovim mostom prema NBG, prema opstini, negde na pola mosta pocinje - Drzite levo, produzite levo...ali ja idem pravo! Tri trake vode pravo, samo jedna desno - ka uscu. A ona ce meni "drzite levo" ;) Probao sve mape, i tts i Nevenu, Israel, Avic i ovaj novi Basar. Isto je sve. Cak i na TT mapama imam strelicu koja vodi polu levo. Dobro, nije za padanje u nesvest ali jeste malo zbunjujuce.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Probao sam, probao sam i lang za Pongo kao i Lang BD 14.4.2018. Uvek isto. Pretpostavljam da je to tako, i ne samo na toj deonici, al' jeste malo nezgodno jer kasnije ta leva traka vodi ka Sava centru, pa ako je guzva dolazi do problema sa prestrojavanjem...al' dobro, sta je tu je.

Primo dobro navodi - Nastavite pravo. He, bas sam se iznenadio. Pozitivno. ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Probao sam i to. Izgleda da je problem u Contrast mapi. Ona tako navodi i kada sa nje predjem na here ili tt ostaje takvo navodjenje. Sada sam izbrisao sve sejvove, ubacio ovu novu tt mapu i ne prica vise - drzite levo...probam ponovo contrast, opet isto. Svasta. Zasto i kako, pojma nemam. Malo cu sada da eksperimentisem da se to ne bi ponovilo.
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Biće da je problem u mapi. Contrast je odavno prestao da pravi mape za Igo. Ko zna kako je upisano u samoj mapi.
 
Natrag
Top