iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Desava mi se opet, da mi se navigacija sama resetuje ?
Igo Nextgen
v 9.18.27.702387
Jan 2017

Samsung J7-2017
Nougat.
Mape su iz Q2_2018
sve u internoj memoriji telefona.
Nemam rezidente gluposti kao sto su :
Antivirus,
cleaner
i gomilu `korisnih` android rez. programa.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Izgleda da je problem samo kod mene, jer kolegama kojima sam instalirao, naravno radi testiranja, isy veziju na razlicitim uredjajima nemaju problema sa resetom.
Sto bi se reklo: U kom cucu grmi zec ?
 
Učlanjen(a)
18.05.2014
Poruka
6
Pozdrav. Kako u u ovoj zadnjoj verziji Igo Basarsoft dobiti mogućnost podešavanja širine, visine, težine i broja osovina kamiona.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Tako sto ces obrisati tu zadnju naj noviju Basarsoft i instalitati staru ali proverenu i 100% funkcionalnu Israel.
Naj novije (samo zbog datuma i verzije) ne znaci i naj bolje.
Pogledajte prilog 107378 Pogledajte prilog 107379
Svidja mi se kada cujem da imam istomisljenike kada su u pitanju nove verzije. Isto mislim i za verzije androida. Vecina se prilikom nadogradnji androida zalila tako da je moje neko iskustvo da je u vecini slucajeva najbolja ona fabricka verzija koja je bila na tel pri kupovini. Doduse ja sam specifican pa ne volim bista fabricko i zato instaliram kuvane romove. Huawei za mesec dana totalno gubi podrsku za otkljucavanje bootloadera, a samim tim i za root ato je licno za mene strasno. Ko ne zna da koristi dobrobiti root-a ne treba ga ni raditi, ali je bez veze sto uskracuju tu mogucnost nama kojima treba.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Ovde nije u pitanju novije ili starije, nego tržišno orjentisanje
Basar nikada nije imao truck podršku, jednostavno nije tome namenjen. Kao ni Avic.
 
Natrag
Top