Idealnih 13 minuta seksa

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
tek kada sam siguran da je zensko blizu luuudooog orgazma onda se ja pobrinem da budem i ja...
a ovo tebi ne zvuci kao obostrani orgazam...

Ne zvuci ... Zato sto se pobrines da budes i ti - znaci tek tada kreces da radis, da mislis na to, da pumpas feromone ili nazovi to kako zelis ... Zato to i nije obostrani orgazam. Nemoguce je da ne uvidjas razliku ....
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Ne zvuci ... Zato sto se pobrines da budes i ti - znaci tek tada kreces da radis, da mislis na to, da pumpas feromone ili nazovi to kako zelis ... Zato to i nije obostrani orgazam. Nemoguce je da ne uvidjas razliku ....

Pokusacu ovako da ti objasnim, ja samo svoj orgazam drzim, recimo na nekoj distanci, i kada osjetim da je pravi trenutak... booom! :oops:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nismo svi zajebani, samo pojedini sretnici... 90% mog drustva nemoze vise od pola sata... Kod mene toliko treba da traje pedigra pa tek onda dalje...
PS: Ponudjen ko počašćen!yes3
Ovo mora da je neka zavjera protiv nas muskaraca... (ili je ovaj text pisao onaj ko nemoze duze, cak sta vise to je ocigledno)

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Ocigledno nisi probala pravog... cuj pola, pola!:dntknw:



To kralju, reci im... :acute:

Ej " Mali "....sviraj sviraj ali i za pojas zadeni....yes3.. Ti si izgleda i svojim drugarima držao svecu kad toliko znaš o njima....srećom nisu ovde da to potvrde...yes3..a što se tiče reklamiranja.....imaš za to predviđeno mesto .....na početnoj strani SF-a...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Xa..xa...lud si sto posto....Ali ja racunam aktivno radno vreme a ne oblacenje i

svlacenje....;)
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
ovako....
ukupno 36 minuta.
kako?
10 minuta predigra
6 minuta sexa
20 minuta pravdanje i izvinjavanje sto nije bilo duze i bolje :)yes3wacko2
 
Natrag
Top