Humax II,III Digi risiver

Član
Učlanjen(a)
06.09.2011
Poruka
10
Molio bih za informaciju da li se moze Humax risiver od DIGI TV-a iskoristiti za gledanje bilo kojih slobodnih kanala preko nekih drugih satelita a ne preko Eutelsata,i ako moze kako.U risiveru je Smart kartica koja je blokirana zbog neplaćanja. Moze li se koristiti
risiver bez kartice.
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
125
Naravno da mozes.Okrenes tanjir prema satelitu koji hoces da gledas i skeniras....Mozes gledat i neke kodirane kanale ali je potrebno da ubacis emu.Imas i gotove liste kanala,ubacis ih i ne moras ni da skeniras satelit koji hoces da gledas.
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
125
evo ti i humax key sa najnovijim kljucevima gde mozes gledati sledece:

*RAI
*CFi TV
*TV Globo Int
*Ant-1/Canal+ Maghreb
*Kabel Digital
*ORF&Austria Sat
*Hustler Arqiva
*CSLink-SkyLink
+ biss keys

Kod:
[COLOR=#000080][B][ATTACH]35884.vB[/ATTACH][/B][/COLOR]
 

Prilozi

  • Humax key.zip
    3,9 KB · Pregleda: 55
Član
Učlanjen(a)
06.09.2011
Poruka
10
Hvala ti na odgovoru i na humax key-u,ali posto se ja nisam dosad bavio sa kljucevima,molim te da mi objasnis detaljno kako se to odradjuje i treba li za njega okretati tanjir. Unapred ti hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2011
Poruka
10
evo ti i humax key sa najnovijim kljucevima gde mozes gledati sledece:

*RAI
*CFi TV
*TV Globo Int
*Ant-1/Canal+ Maghreb
*Kabel Digital
*ORF&Austria Sat
*Hustler Arqiva
*CSLink-SkyLink
+ biss keys

Kod:
[COLOR=#000080][B][ATTACH]35884[/ATTACH][/B][/COLOR]

Hvala ti na odgovoru i na humax key-u,ali posto se ja nisam dosad bavio sa kljucevima,molim te da mi objasnis detaljno kako se to odradjuje i treba li za njega okretati tanjir. Unapred ti hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2009
Poruka
1
E, ovako...nikad se nisam "igrao" sa ovim stvarima tako da mi ne zamerite sto cu pisati kao "duduk" sto moja baba kaze! :)
dobio sam na poklon satelitsku antenu sa univerzalnom glavom, zatim sam pozajmio risiver od prijatelja cisto da probam dal radi i za zivo cudo RADI!
Okrenuo sam tanjir prema Astri i ufatio gomilu besplatnih kanala sto je OK!
ali posto sam morao da vratim prijatelju risiver uzeo sam od komsije za "dz" :) negov risiver a to je Humax DIGI+ II!
Moje pitanje glasi dali i sta ja mogu da uradim sa ovim kompletom?!?
 
Natrag
Top