Htc one s

Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
3
Planiram da uzmem ovaj telefon pa me zanima da li gai neko ima moze da mi kaze svoje utiske da li se ljusti sa s3 ili s4 procesorom koji je bolji i kolika je razlika izmedju njega i htc one x posto je razlika u ceni mala, hvala unapred za svaki savet.
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2012
Poruka
31
Da ne otvaram novu temu :
danas mi je putem OTA dosla poruka za azuriranje softvera na HTC One S. na 3.17.401.102
Mob je s originalnim softverom 4.0.3 , i nista nije radjeno na njemu,a nadogradnjom ide na 4.1.1.
Fajl je velicine 600 MB.
Da li je vec neko radio update i kakve su razlike ?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
3
isti slucaj kao i kod mene sinoc i ja odradio moji utisci su ovakvi: tel radi vidno brze sto se tice skrolovanja po home screenu,nema laga,mada ga i ranije nije bilo,i moze da se skrola u krug,ali se wallpaper ne pomera.cini mi se da je broser malo brzi i ima par novih opcija za tabove,galerija je promenjena ima objedinjene albume sa dropboxa fba telefona i jos par stvari i malo je lepsa,interface kamere je izmenjen ima opciju odmah za prednju kameru i tap to focus pa odmah slika sto mi se svidja.sve u svemu lep napredak,jedini minus za wallpaper koji je fiksni,ali to je subjektivno. nisam primetio ni jedan lag ili bag do sad, bolja grafika, dodate maske, pozadine itd... U svakom slucaju posle jednog dana primetno je promena na bolje i lepse, moj savet uradi slobodno i javi tvoje utiske....pozz
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2013
Poruka
2
Viš, mei upgrade još nije poslat...

Inače prezadovoljan telefonom, rezolucijom, brzinom, prostorom, taman veličina odgovara, da je veći ne bi mi bio toliko "handy", zato nisam uzeo One x. Nebi se dvoumio ni drugi put.

Imam jedan jedini problem, uzela ćerka i pala sa njime na tucanik! Nabila ga pošteno, i ostao je čitav, sem ogrebotine koja je malo dublja. Zna li neko može li se to ispolirati ili nekako srediti? Tačkica je, ali tako dobra mašina, pa je prosto sramota...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2013
Poruka
22
mnogo je manji od standadnog... nekako mi je sve skuceno u jednom mestu. nisam zadovoljan...wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2013
Poruka
15
Extra tel, jedino sto je kod nas verzija S2 (sa klokovanim Snapdragon procesorom na 1.7 a ne sa Krait procesorom na 1.5GHz, tako da se malo vise greje, inace tel je u rangu One X-a a dosta jeftiniji od njega (barem kad sam ga ja uzeo), ne treba nista bolje...
 
Natrag
Top