HQ-Call of Duty accounts FULL CAPTURE

Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Gornji link je potencijalno opasan i administracija treba da ukloni taj post.
Link uopšte ne nudi to što je navedeno, ali zato pokreće raznorazne js-ove. Nisam ulazio u to šta js-ovi tačno rade, ali očigledno je da tu ne bi trebalo da budu.
 
Učlanjen(a)
19.07.2020
Poruka
372
Gornji link je potencijalno opasan i administracija treba da ukloni taj post.
Link uopšte ne nudi to što je navedeno, ali zato pokreće raznorazne js-ove. Nisam ulazio u to šta js-ovi tačno rade, ali očigledno je da tu ne bi trebalo da budu.
Link nije uopšte opasan, ali da ne bi pravio problem, skinuo sam link i postavio account-ove direktno,pa sad ti vidi da li ne nudim to sto sam napisao.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
skinuo sam link i postavio account-ove direktno,pa sad ti vidi da li ne nudim to sto sam napisao.
Da, to deluje da je to.

Ja to nisam mogao dobiti jer sam sajtu blokirao neke skripte i veze ka nekim sajtovima koji nemaju nikakve veze sa onim što se nudi.
Očigledno, da bi se mogao "besplatno" dobiti _običan_txt_fajl_, mora se ipak nečim platiti.

Zašto je za skidanje običnog txt fajla potrebno toliko js-ova i veza ka drugim sajtovima?! Tu definitivno nisu čista posla...
 
Učlanjen(a)
19.07.2020
Poruka
372
To su reklame,preko kojih hoster zaradjuje da bi ti dobio besplatnu punu brzinu, jedini hoster kod kojeg ti ne treba premium, nego mozes da skidas kolika ti je brzina interneta.
Ali posto vidim da je problem, ne pada mi na pamet da postavljam ista vise.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
To su reklame,preko kojih hoster zaradjuje da bi ti dobio besplatnu punu brzinu, jedini hoster kod kojeg ti ne treba premium, nego mozes da skidas kolika ti je brzina interneta.
Slažem se. Ali za male, obične txt fajlove...?
Hint: Pastebin sajtovi [1], npr. [2].

Ali posto vidim da je problem, ne pada mi na pamet da postavljam ista vise.
To si GENERALNO odlučio samo na osnovu komentara JEDNOG člana? Mislim da nema potrebe za takve brze i drastične reakcije.

[1] https://en.wikipedia.org/wiki/Pastebin
[2] https://pastebin.com/
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.07.2020
Poruka
372
Druze stavio sam tu jel generalno sve tu stavljam,na raznim stranim forumima postavljam i nigde nisam imao problem.
Jbg stavio sam tu i sta sad,moja greska.
Ne znam koja je tvoja poenta,da se bavis ovim?
Kad si mi ukazao na gresku,ispravio sam je.
Nemam vise ni vremena ni volje raspravljati se.
Pozdrav i svako dobro.
 
Natrag
Top