House M.D

Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
51
Svi kazu da je ovo extra serija,ali ja sam prvu epizodu jedva pogledao do kraja
da li je uvek tako dosadna ili samo u pocetku
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Znaš kako kažu o ukusima se ne raspravlja ja iskreno sam veliki fan serije sad to što se tebi ne sviđa...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Veliki sam fan Hausa, imam svih 5 sezona i polovinu 6 sezone. Covek je nezamenljiv. Steta sto vise nece snimati tu seriju.:(
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
51
Ja samo kazem da u prvoj epizodi nisam primetio mnogo humora.....a rekli su mi da je serija pomalo i komedija....pa vas pitam da li u nastavku serija postaje bolja ili gora ?
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Prva serija je ono što se naziva - pilot! Na njoj " opipavaju puls " onih koji gledaju TV, i ako ankete budu pozitivne, onda nastave dalje da snimaju. Za mene je ovo odlična serija, totalna suprotnost od tipičnih serija u kojima ljekari " ginu " za svoje pacijente, a i to je samo još jedan poen kod mene.

Nisam znao da neće se dalje snimati, znaš li zašto?? Ako niste znali, Hugh Laurie je , pored ostalog " igrao i u seriji "Crni Guja " sa Rowanom A.
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Prva serija je ono što se naziva - pilot! Na njoj " opipavaju puls " onih koji gledaju TV, i ako ankete budu pozitivne, onda nastave dalje da snimaju. Za mene je ovo odlična serija, totalna suprotnost od tipičnih serija u kojima ljekari " ginu " za svoje pacijente, a i to je samo još jedan poen kod mene.

Nisam znao da neće se dalje snimati, znaš li zašto?? Ako niste znali, Hugh Laurie je , pored ostalog " igrao i u seriji "Crni Guja " sa Rowanom A.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Hugh Laurie ili ti Dr.House ne zeli vise da snima ovu seriju zato sto je poceo i u privatnom zivotu da hramlje. Na nagovor produkcije se snima ova 6 sezona i tu ce biti kraj. Tako je bar pisalo na njegovom sajtu.
 
Natrag
Top