HOTFILE.COM / Zarada na netu - TUTORIJAL

Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
9
HOTFILE.COM je sajt koji Vas placa za uploadovanje fajlova.
Od statusa (Copper, Bronze, Silver, Gold, Platinum) koji budete imali zavisi Vasa zarada, sto bolji status - veca zarada!
Ovo su cene za 1000 downloada Vasih fajlova:
33bzdyd.png



E sada, ovako ide to... Vi uploadujete fajlove (filmove, serije itd., ako imate preko 18 kacite 18+ filmove :)) za koje mislite da ce ljudi skidati najvise kako bi Vasa zarada bila sto veca.
Isplata ide automatski svakog ponedeljka preko ePassporte-a, PayPal-a ili Webmoney-a (Vase je da izaberete). Ja licno sam odabrao ePassporte jer kod njih mozete naruciti VISA ELECTON karticu za 35$ i ona savrseno radi na bankomatima sirom Srbije

Najveca prednost jeste REMOTE UPLOAD na HOTFILE sajtu koja Vam pruzi da velikom brzinom prebacujete fajlove sa nekih od poznatih hosting servisa (RapidShare itd.) na HOTFILE. Sve sto je potrebno jeste da imate PREMIUM nalog na RapidShare-u

Evo dokaza da isplacuju:
nz1rg0.png


A evo i koliko ja zaradjujem dnevno:
22lut0.png




Ako ste bar malo upuceni u uploadovanje fajlova bice dovoljno, ja cu Vam pomoci maksimalno da zaradjujete ovoliko koliko i ja zaradjujem, pa cak i vise ako se potrudite!
Ako ste zainteresovani, javite mi se na PP ili ovde u temi a ja cu vam poslati PP sa mojim linkom da se registrujete preko mene i time pomognete meni a i Vama. Dacu Vam sve sto je potrebno, sve forume, sve trikove itd...

Registrujte se preko mene i javite mi se sa nickom na PP i sve sto vam nije jasno objasnicu Vam dodatno:
Kod:
http://hotfile.com/register.html?reff=112655

Ako imate nesto da pitate, uradite to ovde ili opet, preko PP-a.
Pozz.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
39
Trebam pomoc!
Nemam stranicu statistike, i danas mi je nestala stranica "My Files", niti sam imao i1 download vec 4 dana, dok vec na storage imam.
U cemu je problem, dal ce s vremenom doci statistika, ili
2s8s2ad.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1
Ja licno sam odabrao ePassporte jer kod njih mozete naruciti VISA ELECTON karticu za 35$ i ona savrseno radi na bankomatima sirom Srbije
imam par pitanja u wezi kartice, dali tu karticu mogu poslati u CG? i dali se moze koristiti kao i sve druge VISA kartice? unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
I Ja Sam Zainteresovan ya to samo kazi sta i kako... Parice..... :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
10
Pozdrav ! Nedavno sam registrovao na hotfile a Trebam pomoc!
Nemam stranicu statistike moze mi neko da pomogne u vezi toga?
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Nemam ni ja to kod nas ne ide.......Tako uzalud
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
4
:)

Nemojte da pisete ako niste upuceni.. :) ide, i to jos kako... :)

statistiku nemate zato sto niste pristupili affiliate programu, odete na affiliate pa tamo na become affiliate ili tako nesto, ne mogu tacno da se setim...

ako bilo kome treba pomoc oko ovoga ili bilo cega vezanog za uploading, javite se na chojba@gmail.com... ;)
 
Natrag
Top