Honorarni posao i zabava na internetu. Ne propustite ovu priliku!

Član
Učlanjen(a)
08.03.2012
Poruka
3
Ukoliko imate malo slobodnog vremena i zelite da pojacate svoju zaradau, mozete to ostvariti registracijom na sajt
Paid to Click Advertising at ClixSense Ovde postoje 4 nacina da zaradite novac:
1. Kliktanjem na reklame ($0.001-$0.02 po reklami)
2. Odradjivanje sitnih zadataka ($0.01-$0.12 po zadatku)
3. Igranjem igre na srecu ($0.10, $0.25, $0.50, $1.00, $2.50 i $5.00) svakog dana dobijate po 25 sansi da dobijete jednu od ovih nagrada, tako sto cete u kvadratu 30x20 kliknuti 25 polja koje zelite(jedno po jedno) i posle 10 sekundi saznacete da li ste osvojili i koliko
4. Uclanjivanjem svoji prijatelja preko vas, dobijate deo njihove zarade.


I to nije sve. Posto sam vec dugo na ovom sajtu, i za 2 godine sam sa nesto vise od 50 refferala koji su se uclanili preko mene zaradio preko $1000, zelim pomoci i drugima. Evo kako. Svakog meseca ce po troje od mojih referala dobiti od mene $1 na svoj alertpay racun. Potrebno je da se registrujete i budete aktivni. Posle registracije mi se javite porukom kako bih znao da ste se vi registrovali preko mene tako sto cete mi reci ime koje ste koristili pri registraciji, a na kraju svakog meseca, one koje budem odabrao kontaktiracu kako bih znao na koji racun da posaljem nagradu. I to ni je sve. Ukoliko primetim da ste aktivni i da uclanjujete druge ljude preko sebe, kao nagradu za trud(a ujedno i pomoc da se moja mreza prosiri) dobicete besplatni upgrade za godinu dana i tako duplirati sve svoje prihode i sanse za osvajanje nagrade u nagradnoj igri u narednih godinu dana.
 
Natrag
Top