hitno mi je potreban sound driver sis963l

Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
pomagajte nemogu da nađem tonski drajver sis963l unaprijed zahvalan
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
to su driver detektivi otkrije koji ti fali driver a onda ako oces ga skinut naplaćuje ga
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Evo ti link za tvoj chip, inache to je chipset, trebalo bi da ga skines sa zvanicnog sajta za tu maticnu plocu i naci ces kompletne drvere za plocu, i update.
Evo ti originalni driver za audio chip (integrisana audio karta):
SIS SiS963L drivers
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
puno vam hvala svima ali sve su to drivers detektivi a meni to netreba za ovaj komp pa da ga skenira nego za stari koji sam dao rođaku
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Nisu uopste driver detektivi nego treba malo procitati i pritisnuti pravi link.A ima mogucnost i da skines driver detektive i da ti on skenira drivere.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Evo ja sam za 3 minute skinuo potrebni driver ali izgleda jos jedan kojem treba instalirati facebook:D
Salim se ja evo vam najprostije sto se moze!
1.Link sa koga cete da skinete:
Kod:
[url=http://www.nodevice.com/driver/SiS963L/get30125.html]SIS SiS963L Driver Download[/url]
2.Kada otvorite ovu stranicu ukucaj te slova i brojeve u polje koje je predvidjeno za to,ako ne mozes da procitate klikni refresh da ti se pojave drugi znakovi.
Please, enter verification code:
verimg.php
Refresh


3.Kada ste ukucali odgovarajuci kod klikni te ispod na Download!
4.Sada cete vidjeti odbrojavanje u sekundama sacekajte 30 sekundi!
5.Otvorice vam se novi prozor klikni te na save file da preuzmete na svoj racunar!
6.Preuzimanje zavrseno raspakujte WinRar!
7.Kada ste raspakovali WinRar u njemu cete naci ikonicu Driver updater setup i jos jedan WinRar vi obrisi ikonicu Driver updater seup a raspakuj ovaj WinRar koji ima oznaku a12112a!
8.Kada ste raspakovali ovaj WinRar a12112a u njemu cete naci potreban driver pokrenite instalaciju na Setup.EXE!


Ako vam ovo nije jasno ja vam stvarno ne mogu pomoci.
Ima jos jedan nacin instaliranja potrebnog divera:
1.Naidjite strelicom misa na mycomputer i kliknite na desni klik!
2.Kada vam se otvorio prozor kliknite na zadnju opciju properties
3.Otvara vam se novi prozor vi kliknite na Hardware.
4.Sada kliknite na Device manager
5.Otvorio vam se novi prozor gdje su vam prikazani svi driveri na vasem racunaru i tu cete vidjeti koji driver nedostaje jer je obiljezen zutim upitnikom!
6.Vi naidjite strelicom misa na taj zuti upitnik i kliknite desnim klikom otvara vam se mali prozor na kom cete kliknuti update driver,otvara vam se novi prozor sa ponudjene 3 opcije vi cekirajte prvu opciju Yes this time only i kliknite next,otvara vam se novi prozor gdje su ponudjene 2 opcije vi cekirajte drugu opciju na kojoj pise instal from a list or specific location (advenced),sada vam se otvara novi prozor gdje pise search the best driver in these locations u tom prozoru cekirajte opciju include this location in the search,sada vam se otvara opcija Browse kliknite na nju i potrazite ovaj foder sa driverom koji ste preuzeli na vas racunar.
7.Kada ste pronasli folder sa driverom a12112a kliknite na njega da vam se otvori,kada vam se otvorio tu izaberite WinXP ili koji vec sistem koristite i kliknite na OK i na Next racunar ce sam instalirati podreban driver!


Ovo vam je najprostije sto se moze objasniti.
 
Natrag
Top