Hit 202

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Sećam se da su mi na 202-ci u to vreme, početkom 90-tih, najomiljenije emisije bile "Ozon" i Disco susret Top 15, mada se secam i Fatastičnog Indexovog radio pozorišta kojeg nisam propuštala....smile3

Od hitova su uglavnom bile pesme naših izvodjača ili hevi metal muzike, koje baš i ne volim toliko, ali našla bi se ponekad neka koja mi se i dopadne, kao na primer ova..yes3

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Death, svaka čast za ovaj mali članak.
Nešto razmišljam, Džet nas je godinama trovao metalom. Mislim da je jedno 70% hitova bio isključivo metal. Ali svejedno, to je ipak jedna sjajna emisija, koja je naročito '80-ih bila toliko aktuelna, da smo sve planove pravili na osnovu Hita. Recimo, ako se subotom ne ide biranje novog hita nedelje u Dom omladine, onda se sedi kod kuće da bi moglo da se sluša na radiju i eventualno glasa telefonom. :)

Pa da, Džet je u fazonu heavy metal-hard rocka...mada Olga neka pusta melodičnije ali nekad i mnogo bučnije stvari od Džeta, dobar su tandem :)
Vidim da su 80-te bile veoma zanimljive yes3

Ova je skoro bila hit dana...sa najnovijeg albuma Whitesnaka

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Secam se da je sredinom devedesetih ova stvar izvucena iz karantina sedamdesetih i postavljena za hit


Vanilla Fudge - You Keep Me Hangin On

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
5
Da li negde postoji spisak pesama koje su bile Hitovi Godine 202, ja sam nekad to imao, ali sam izgubio, ono cega se sigurno secam su :

1979. Another Brick In The Wall - Pink Floyd
1980. Dva dinara druže - Riblja Čorba
1984. Wild Boys - Duran Duran
1985. Pogledaj dom svoj anđele - Riblja Čorba

Znam da je bio i Bajaga, ne sećam se sa kojom pesmom, takođe i Whitesnake - Ain't No Love In the Heart Of The City, samo nisam siguran za godinu...

... i još jedna zanimljivost, prva pesma koja je izabrana za Hit Nedelje dva puta uzastopno bila je Džuli (Danijel)...
 
Natrag
Top