HELP!!! Audi A8 Zaglavljen CD u CD Rom-u

Član
Učlanjen(a)
16.12.2009
Poruka
4
Imam problem sa Audiem A8 ubacio sam 6 diskova u CD-Romu koliko moze da stane maximalno i ni jedan nece da izbaci niti da pusti. Moze neko pomoci??
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Fensi auto,pretpostavljam i fensi-plejer sa nekim švapski-sumanutim rešenjem otvaranja/zatvaranja.Sumnjam da se da otvoriti na PC-foru (ispravljena spajalica u rupicu,pa guraj lagano pri ugašenom uređaju...).
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
probaj da pronadjes, mora nege da postoji neko skriveno dugmence za mehanicko otvaranje ladice sa diskovima..
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Desni klik na Rom i Eject...... Ako ne onda spajalica pomaze sigurno
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
40
Morat ćeš da ga otvoriš pošto je "pojeo" nešto prašine. Mehaničko čišćenje, ništa strašno, šarafciger, i polako...
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2010
Poruka
7
Rupica

Ako ima rupica za resetiranje onda u rupicu samo pritisni IGLICOM
TO BI TREBALA BITI MALA RUPICA

;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Najvjerovatnije je da je čovjek već to riješio, ali možda se neko sretne sa sličnim problemom.

Za početak, probaj da izvadiš CD uređaj i skini mu konektore za napajanje. Ponovo ga skopčaj. Ako posle tog "resetovanja" ne bude promjena, ne diraj više ništa nego to odnesi u najbliži OZBILJAN servis.

Napomena!
Vjerovatno nemaš alat za vađenje tog CD-a, zato ti je moj savjet da odmah odeš u servis (u Bgd je najbolji VojaElektronik u Peke Pavlovića) pošto možeš pokvariti mehanizam za kačenje ili upropastiti plastiku na CD-u.


A to sa dugmetom za reset u većini slučajeva može pomoći kod uređaja sa jednim Cd-om. A i to zavisi od proizvođača.
 
Natrag
Top