Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruka
9
pozdav od mene svima vama. Forum je lep i mnogo mi se svidjaju ikonice
Nadam se da cemo se lepo druziiti
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
biggrinf.gif
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Helou :)

Ja sam Sania Valiant, i javljam se na ovu temu pošto me je ovaj zonki uputio ovde kao novajliju :) (doduše momak ima čudan smisao za humor, ali nema veze :mrgreen:).
:vorred: Šta da kažem sad o sebi...
Hmm... nick. Nick sam izabrala tako što sam iskoristila vilenjački generator imena zato što volim elfove, volim Tolkina, ali mogla sam izabrati i neki drugi nick pošto sam vatreni fan Rammsteina, a volim i Indiju, kathak ples i indijske filmove :mrgreen: Prilično nespojivo, ali eto... volim ja sve i svašta :)
Imam dugogodišnje iskustvo na raznim forumima, baratam argumentima i trudim se da budem fer sagovornik, ne udaram nisko i najviše od svega cenim argumentaciju. Štaviše, toliko cenim jaku argumentaciju da mogu promeniti životni stav ako me neko argumentima ubedi da nisam u pravu. Nisam sujetna, bar se trudim da je potisnem koliko je moguće.
Jako cenim online odnose i sve u vezi sa njima. Jedna sam od onih koji ih smatrju čistim i iskrenim.

Dve stvari:
- ne dirati mi Rammstein :D
- ne udarati nisko (uvrede i slični primitivizmi kao sredstvo pri deficitu argumenata),
i super ćemo se družiti :D

Sve vas pozdravljam, a ako mi neko poželi dobrodošlicu (ili bar to pomisli), hvala unapred :)
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Hvala, divno... :) Mada više volim stare indijske, recimo ovako nešto:


(film je novi, naravno... ali u pitanju je stara, izvorna indijska muzika... da ne smaram sad s tim).
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
A ovako nešto?

Jedva sam iskopao acapellu na netu...Iz ove pesme....isečak

Čuo sam je u ovoj pesmi i mnooooogo me zaintrigirala

If there be no mercy left in the world,
The doors of heaven will never be barred.
The Creator reigns supreme, and is higher
than the angels
All, in His spirit, will rise
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Uuuu, Ofra Haza... :) Legendarna... kakva šteta što ta žena nije više među nama... :( Od nje mi se najviše dopada ovo:




Go on
My Ethiopian boy
Go on
Go fight for your own
One day, you will see
Your mind will be free
I love you...


:)

Ma, fenomenalna :) Hvala na podsećanju :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top