Hasan dudić nema leba da jede!

LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
HASAN DUDIĆ NEMA LEBA DA JEDE!

Pevač ulazi na Farmu da bi se spasao od bede jer je svu imovinu dao sinu Mikiju, rođenom u braku s pevačicom Zlatom Petrović


18247.jpg



Sve sam dao sinu i unučićima, ostao sam bez stana, pa kad dođem u Beograd, spavam u hotelu „Slavija“ kako bih uštedeo pare, jer mi je tako jeftinije nego da iznajmljujem smeštaj, poverio nam se Hasan Dudić, samo četiri dana pre početka Farme.

Pevač svoj odlazak na imanje u Lisoviću vidi kao spasonosno rešenje za izlazak iz krize u kojoj se nalazi.

- Imao sam i imaću. Čovek sam koji je uvek pomagao ljudima, pa se nadam da će mi se tako i vratiti. Sve što sam imao, dao sam svom sinu Mikiju i sad hoću da krenem iz početka. Svestan sam da iz pakla idem pravo u pakao, ali nadam se da ću se izboriti s onim što me čeka - kaže Dudić.

A na svu muku, i bivša supruga Zlata Petrović, sa kojom će narednih meseci boraviti na Farmi, nazvala ga je u intervjuu za jedan nedeljnik budalom. Mnogo ga je to pogodilo.

- Stvarno ne znam šta joj trebaju izjave da sam budala i ostale pogrdne reči koje mi je uputila. Mislim da se samo blamira na taj način i da stvara lošu atmosferu pre ulaska u rijaliti. Nas dvoje imamo zajedničkog sina i unučiće i glupo je da daje takve izjave, koje će oni da čitaju i shvate pogrešno - kaže Hasan.

A šta će tek familija da vidi i da čuje kad šou počne. Bolje da se na vreme pripreme.


Izvor: Kurir
 
Natrag
Top