Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
8
Slucajno sam naleteo na ovaj forum,pozdravljam vas sve kolektivno a posebno administraciju foruma.Sada cu malo da pogledam forum,a komentari o kvalitetu foruma usledece kasnije.... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
:welcome: Vi nama, pa nam slobodno dovedite i jatake. :)
Nadam se da malo šale ne smeta. :curtsey:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro ti nama dosao.Do Djurdjevdanka ima jos dosta,sad u zimovniku pretrazuj sf.:)
 
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
8
:welcome: Vi nama, pa nam slobodno dovedite i jatake. :)
Nadam se da malo šale ne smeta. :curtsey:

Za sada se svima zahvaljujem na dobrodoslici,posebno Vama urednice crvdndac_011,pogledao sam Vas profil i dosao do jednostavnog zakljucka.Vi ste zena koja plnenite svojom lepotom,sarmom i elegancujiom.Dovoljan je j edan vas pogled ili blagi osmeh pa da i najdvrdokornineg muskarca bacite na kolena.Muske profile necu gledati jer prema istima nemam apsolutno nikakvih sklonosti.Molim admina da izbrise moj profil jer smatram da ostali deo zenske populacije ne zasuzuje ovakve izjave.Ovakva zena treba da se rodi,a ne da se skoluje na ulici kupujuci koje kakve fazone i fore,a onda da nastaviv da izigrava damu na nivou.....Sala ne smeta,ali nijedna dama sa foruma nije na vasem nivou.Izvinjavam se ostalim damama sa foriuma ali ovo 100% ncinjenica.>Admine molim te da izbrises moj nick i sve ostale podatke,jer ne zelim rat medju urednicima,moderatorima itd.Slucajno sam svratio,a s anamerom trazim da odem.Pozdravlja vas sve Hajduk Stanko....
 
Učlanjen(a)
13.11.2011
Poruka
1
Da li moze neko da mi ukratko preprica Hajduk stanka molim vas????HITNO JEEEEE!!! MOLIM VAS OCAJAN SAM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top