Hajde da se volimo,opet

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Hajde da se volimo,opet

Lepa Brena uskoro počinje snimanje četvrtog nastavka nekada popularnog filma, u kojem će ponovo glumiti Emir Hadžihafizbegović

Thumb_emirhadzihafizbegoviclepabrena880.JPG


Folk diva Lepa Brena uskoro će snimiti četvrti nastavak nekada popularnog filmskog serijala „Hajde da se volimo“!
Na ovu ideju došla je nedavno, boraveći u Sarajevu, gde se družila sa glumcem Emirom Hadžihafizbegovićem, koji je nekada igrao Amera u pomenutom ostvarenju. Tada je i gostovala u njegovoj emisiji „Večer sa Emirom“, ali nisu se dotakli ove teme. Međutim, kada su otišli na večeru, počeli su da čeprkaju po prošlosti i zaključili da bi bilo veoma dobro da snime „Hajde da se volimo 4“.
- Svakako da Emir i ja imamo u planu da nam ovaj film u budućnosti bude na prvom mestu. Inače, on mi je veoma drag prijatelj i nadam se da ćemo uskoro ponovo sarađivati - otkriva nam Brena, koja pre petnaestak dana nije propustila priliku da se ponovo vidi sa sarajevskim glumcem, nakon njegove predstave u Ateljeu 212.
Baš kao i ona, tako ni Emir ne krije da bi bio veoma srećan kada bi ponovo zaigrao uz Lepu Brenu.
- Rado bih prihvatio ulogu u tom filmu, koji prosto svi obožavaju. Siguran sam da će Brena uspeti da sakupi ekipu i da ćemo snimiti nastavak, što bih baš voleo - kazao nam je Emir.
Pred početak ratnih sukoba na prostoru bivše Juge ovaj filmski serijal bio je jedna od kopči koja je povezivala bratske narode. Brena je pevala „Jugoslovenku“, a na ekranima se vijorila petokraka. Ko zna, možda joj i sada uspe apel: „Hajde da se volimo“. Opet.



Kurir
 
Natrag
Top