GTA5 za pc opet odgođen

Učlanjen(a)
29.11.2014
Poruka
127
I tako, opet smo tu. Još jedna vijest vezana uz Grand Theft Auto V koja sadrži riječi "odgoda". Ovo je Rockstaru druga u šest tjedana i sada datum izlaska glasi 14. travnja umjesto prethodno najavljenog 24. ožujka. Što ovog puta Rock Zvijezde imaju reći u svoju obranu?

"Ispričavamo se PC igračima diljem svijeta koji su odbrojavali dane do izlaska igre, ali potrebno nam je još malo vremena kako bi osigurali da je igra najispoliranija što može biti i kako bi bili sigurni da će i Heist i GTA Online iskustva biti spremna za PC od prvog dana."

"Kao uvijek, molimo GTA PC zajednicu za razumijevanje i pomoć prvih par dana nakon što igra izađe prijavljivanjem poteškoća koje su neizbježne kad se ona nađe na novoj platformi", piše u službenoj objavi. Dakle pripremite se na probleme s konekcijom i bugovima prvih par dana.

izvor Bug.hr

osobno me nije briga jer nevolim takve igre (volim rpg) ali znam da mnogima nova odgoda nece sjest bas najbolje :)
gta4 sam skinuo torent ali izbrisa nakon pola sata; igra je bila uzas portana sa konzola, grafika u 3 nijanse sive, auti su imali premekan ovjes i ljuljali su se ko brodovi a glavni lik (Niko Belic) je bio totalno bez karaktera i ni sjena CJ-u iz San Andreasa.
 
Učlanjen(a)
26.09.2014
Poruka
54
Ja mislim da će biti dobro optimiziran, ali nekak sumnjam da bi se moglo igrati s njihovim preporučenim sustavom na High/Ultra postavkama
 
Natrag
Top